ابزار جدید برای طراحان - مرداد 97

13 خرداد 1398, خواندن در 3 دقیقه

بر روی چه نوع پروژه‌ای کار می‌کنید؟ هر چه که باشد، در مجموعه ابزار طراحی جدید این ماه، آیتم‌های کاربری زیادی مربوط به پروژه خود خواهید یافت.

UnDraw

UnDraw مجموعه‌ای منتخب از تصاویر SVG است که می‌توانید به صورت رایگان استفاده کنید. SVGهای موجود را به کار بگیرید، یا کد آن‌ها را ویرایش کنید و هر تصویر را طبق سلیقه خود سفارشی‌سازی کنید. یکی از بهترین ویژگی‌های آن، این است که می‌توانید تصاویر را بر حسب رنگ جستجو کنید.

HTML Email

HTML Email یک سیستم طراحی ایمیل برای Sketch است. یک فایل را دانلود کنید، و ۱۰ الگو برای ایمیل موبایل و دسکتاپ با بسیاری کامپوننت‌ها برای ساخت راحت‌تر HTML دریافت کنید. استفاده از این سیستم در طراحی ایمیل با ثبات بیشتر به شما کمک می‌کند، و از هدر رفتن وقت شما را با gridها، ماژول‌ها، استایل‌بندی‌ها و رنگ‌ها جلوگیری می‌کند.

HTML Email

Gradient Joy

Gradient Joy یک مولد جانگه‌دار عکس است که افت حرارت‌های زیبایی در ناحیه عکس‌ها قرار می‌دهد. فقط اندازه عکس را تعیین کنید، رنگ آن را انتخا کنید و کد ساده را به عنوان یک جانگه‌دار اضافه کنید.

Gradient Joy

Color Spark

ColorSpark یک ابزار افت حرارت رنگ جالب است که به شما در تولید تکریبات رنگی خوب کمک می‌کند. می‌توانید رنگی که از قبل می‌شناسید را انتخاب کنید، یا بر روی دکمه ایجاد رنگ تصادفی کلیک کنید.

Color Spark

MapKit JS

MapKit JS شما را قادر می‌سازد تا Apple Mapsرا بر روی وبسایت خود پیاده‌سازی کنید و با استفاده از ابزار بر پایه موقعیت، جستجو کنید. API جاوااسکریپت آن، ویژگی پیاده‌سازی مستقیم نقشه‌های تعاملی را فراهم می‌کند.

MapKit JS

Open Logos

Open Logos به شما در یافت لوگوهای رایگان کمک می‌کند. قانونی وجود دارد که می‌گوید هر لوگو فقط به یک پروژه اختصاص داده می‌شود.

Open Logos

Roller

Roller یک پلاگین Sketch است که به شما در یافتن و برطرف کردن تناقصات در پروژه‌های طراحی کمک می‌کند. این پلاگین رایگان، و بسیار موثر است.

Roller

Free Illustrations

Free Illustrations مجموعه‌ای از آیکون‌ها و عکسا‌ها است که می‌توانید برای پروژه‌های خود استفاده کنید. تمام طراحی‌ها بر پایه وکتور هستند و این مجموعه به صورت هفتگی بروزرسانی می‌شود.

Free Illustrations

150 Vector Icons

150 Vector Icons مجموعه‌ای از آیکون‌ها در ۱۵ دسته مختلف است. تمام استایل‌ها می‌توانند به راحتی ویرایش شده، و سفارشی‌سازی شوند. هر آیکون در استایل‌های رنگی یا تک‌رنگ، و در قالب‌های AI، EPS و PNG وجود دارد.

150 Vector Icons

DevTube

DevTube می‌تواند کانال ویدیوی جدید شما باشد. این وبسایت مانند YouTube است، اما تمام ویدیوها برای توسعه‌دهدگان طراحی شده‌اند.

DevTube

Alpha

Alpha یک رابط تایپ مدرن است. این رابط شامل چهار استایل meduim، regular، light و inline، با مجموعه‌ای کامل از کاراکترهای بزرگ و کوچک می‌باشد.

Alpha

منبع

چه امتیازی به این مقاله می دید؟
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال دیدگاه لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

آفلاین
user-avatar
عرفان کاکایی @er79ka
دنبال کردن

گفتگو‌ برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن وارد شو