آموزش لاراول

فریمورک لاراول یکی از محبوب‌ترین و بهترین فریمورک‌های حال حاضر برای زبان PHP است، آموزش لاراول راکت می‌تواند به شکل رایگان به شما لاراول را آموزش دهد.

آموزش لاراول

اشتراک گذاری:

توضیحات

در کنار زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف، ابزارهای مختلفی برای ایجاد و طراحی وبسایت‌ها وجود دارند که بخش اعظمی از آن‌ها شامل فریمورک‌ها می‌شود. در این بین فریمورک لاراول یکی از محبوب‌ترین و بهترین فریمورک‌های حال حاضر برای زبان PHP است که هم در ایران و هم در خارج از ایران علاقه‌مندان بسیار زیادی دارد. در حال حاضر هر توسعه‌ دهنده‌ای که از زبان برنامه نویسی PHP استفاده می‌کند بدون شک نیاز به آموزش لاراول و فراگیری لاراول دارد. ما در دوره آموزش لاراول سعی کرده‌ایم شما را با معماری لاراول به شکل کاملا صحیحی آشنا کنیم

لاراول به عنوان بهترین فریمورک PHP انتخاب شده است

لاراول به عنوان یکی از فریمورک‌های پیشرو PHP، همیشه برتری خود را در بین دیگر رقبای خود حفظ کرده است. محبوبیت این فریمورک به دلیل سادگی و مختصر بودن، در جامعه توسعه‌دهندگان بسیار زیاد است. همچنین کامیونیتی لاراول با ایجاد مستندات خوب دیگران را قادر به پیوستن به منابع آن می‌کند و با این کار به بهبود لاراول کمک می‌کند.

می‌توان گفت ما در دوره آموزش لاراول سعی کردیم بهترین فریمورک PHP را به شکل کاربردی به شما آموزش دهیم.

فریمورک لاراول یکی از مواردی است که بسیار در دنیای برنامه‌نویسی مورد جستجو قرار می‌گیرد و بازار خود را به عنوان یک فریمورک برتر و پیشرو حفظ می‌کند. از طرفی لاراول برای خود شهرتی به وجود آورده که باعث می‌شود جامعه فناوری اطلاعات بیشترین توجه را به آن داشته باشند؛ در نتیجه اکثر شرکت‌های IT ترجیح می‌دهند پروژه‌های خود را در این بستر توسعه دهند.

اگر شما یک شرکت توسعه وب هستید که از لاراول استفاده می‌کند، به وضوح می‌توانید پیچیدگی کد را در نحوه عملکرد خود در بازار درک کنید. عملکرد یک کد بسیار پیچیده در زمان پردازش و درخواست‌ها موجب می‌شود تا کاربران زمان بیشتری را در انتظار بمانند و یا وبسایت شما را ترک کنند چراکه باعث ناامیدی کاربران می‌شود. اما با لاراول،‌ به لطف معماری MVC از پیچیدگی کد، کاسته می‌شود.

علاوه بر این پس از ایجاد وبسایت خود با لاراول، نه تنها زمان توسعه شما سریع‌تر می‌شود بلکه کد نیز تمیز و کارآمدتر خواهد شد. به طور کلی وبسایت توسعه یافته دارای کیفیت و تطبیق‌پذیری است.

 توسعه‌دهندگان لاراول را به عنوان بهترین فریمورک PHP در نظر می‌گیرند و روی آن حساب می‌کنند

بینش فنی در مورد لاراول

به عنوان بخشی از خدمات توسعه وب با لاراول، عملکرد وبسایت نسبتاً بالاتر از همتایان خودش خواهد بود. این به دلیل سیستم Cachingدر لاراول است. Cache Driver تعداد زیادی از مواردی که Cache شده را در فایل سیستم ذخیره می‌کند؛ و این به شما فرصتی برای توسعه سریع برنامه‌ها را می‌‌دهد.

در بازار دقیق امروز، داشتن یک ایده خلاقانه فقط آغاز راه است؛ و این وبسایت شما است که می‌تواند در رقابت با سایرین شرکت کند و اگر از این مورد دور شوید، شکست خواهید خورد. 

تصور کنید که یک پروسه احراز هویت با پیچیدگی کمتر و بازدهی بالاتر داشته باشید؛ خب این دقیقاً چیزی است که لاراول ارائه می‌دهد. حتی امکان دسترسی به منابع را نیز فراهم می‌آورد؛ که در نهایت از دسترسی مشتریان غیر مجاز به منابع شما جلوگیری می‌کند.

امروزه نیز مفهوم وبسایت‌های چند زبانه بسیار رایج است که این مورد هم از طریق پلتفرم لاراول امکان‌پذیر است. یکی از مزایای چنین وبسایت‌هایی، دسترسی گسترده به چندین بازار به طور همزمان است. به طور کلی، وبسایت توسعه یافته‌ای که توسط لاراول پشتیبانی می‌شود، دارای مقیاس پذیری است و این امکان را فراهم می‌کند تا رفت و آمد بیشتری به وبسایت شرکت یا سازمان شما انجام شود.

دوره آموزش لاراول این بینش را به شما می‌دهد که لاراول را به عنوان یک فریمورک سریع و کاربردی ببینید.

امنیت اولویت اول و اصلی لاراول است

اگر شما یک توسعه دهنده لاراول هستید، احتمالاً می‌دانید که امنیت در اولویت اول مشتریان و مشاغل مختلف قرار دارد. تصور کنید که یک شرکت تجارت الکترونیکی دارید، در این صورت شما خطراتی که باعث دسترسی غیر مجاز به اطلاعات مشتریان خودتان می‌شود را کاملاً درک خواهید کرد.

امنیت در لاراول

بنابراین قبل از خداحافظی از رؤیاهای خود، بهتر است به سراغ سکویی بروید که امنیت گسترده را تضمین کند. مهم‌ترین مزیت لاراول این است که پایه کد شما را از تهدیدات به حداقل یا صفر می‌رساند و از آن بسیار محافظت می‌کند.

 امنیت اولویت اصلی لاراول است.

فراگیری لاراول بدونه دغدغه امنیتی یکی از مزیت‌های فوق العاده آن است

آینده‌ی لاراول

لاراول همچنان به کار خود ادامه می‌دهد وجایگاه خود را به عنوان یکی از محبوب‌ترین فریمورک‌های PHP حفظ خواهد کرد. توسعه وب با لاراول به دلیل سادگی، وضوح و کارایی تقاضای زیادی از طرف جامعه توسعه‌دهندگان دارد. جامعه برنامه‌نویسان در سراسر جهان از لاراول حمایت می‌کنند چرا که به بالا بردن تجربه کدنویسی و زمان توسعه کم‌تر کمک می‌کند.

استفاده از لاراول در پرو‌ژه‌ها چند برابر بیشتر از بقیه فریمورک‌ها است و بیشتر از سمت مشاغل مختلف پذیرفته می‌شود. همچنین لاراول هر روز در حال پیشرفت است و تقاضای زیادی از سمت توسعه‌دهندگان در سرتاسر جهان دارد و بنابراین جامعه خود را قادر می‌سازد تا در سال‌های متمادی به پیشرفت برسد.

توسعه وب با لاراول به شما در ساخت وبسایت‌های متنوع کمک می‌کند.

هدف نهایی دوره

هدفی که ما در این دوره دنبال می‌کنیم این است که به صورت حرفه‌ای شما را با فریمورک لاراول آشنا کرده و به شما مسیر پیشرفت را نشان دهیم. مطمئنا با یادگیری لاراول می‌توانید در بهترین فرصت‌های شغلی موجود در دنیای PHP استخدام شوید و بتوانید بازار کار خوبی را بدست بیاورید. حتما یادتان باشد که بعد از اتمام این دوره نیاز است که از دوره‌های دیگر آموزشی حوزه لاراول در وبسایت راکت استفاده کنید تا بتوانید دانش‌تان را بیش از پیش تکمیل نمایید. 

سوالات متداول

?

لاراول چیست؟

لاراول یکی از محبوب‌ترین فریمورک‌های برنامه‌های تحت وب است که سهولت در انجام کارهای متداول مانند تأیید اعتبار، مسیریابی، sessions و caching را برای شما فراهم می‌کند. این فریمورک از php به عنوان یک زبان برنامه‌نویسی back-end برای اجرای دستورات برنامه، با استفاده از سرورهای موجود مانند، Apache و IIS و  … استفاده می‌کند. 

?

فریمورک چیست؟

فریم ورک framework که در اصطلاح یک چارچوب نرم افزاری است که شامل مجموعه ای از کتابخانه های برنامه نویسی و احتمالا مجموعه ای از قوانین برای برنامه نویسان می شود . به عنوان مثال فریمورک محبوب لاراول متشکل از هزاران کتابخانه ی کوچک به همراه قواعد و ابزارهایی برای توسعه دهندگان برنامه نویسی است.

?

چرا لاراول را انتخاب کنیم؟

جامع‌بزرگ برنامه‌ نویسان ، توسعه سریع ، ساختار تمیز و کاربردی ، ابزارهای زیاد و موارد دیگر از جمله ویژگی‌ های فریمورک لاراول است که این روزها یادگیری لاراول را به یک trend جهانی تبدیل شده است. دیر یا زود به این نتیجه‌ خواهید رسید که برای پروژه بعدی خوب باید لاراول را انتخاب کنید.

?

آیا لاراول آسان است؟

آیا در گزینه‌های شغلی خود در زمینه توسعه وب لاراول را نیز در نظر دارید؟ و اولین چیزی هم که در نظر می‌گیرید این است که آیا تسط بر آن ساده است یا خیر. خب یادگیری لاراول آسان است چراکه دارای اسناد گسترده‌ای است که خواندن و درک آن ‌آسان است. لاراول به عنوان فریمورک برتر وب php در اکثر مولفه‌های خود روشی واضح و روشن دارد. همچنین بدون هیچ مشکلی و با انعطاف پذیری بالا در یکپارچه سازی front-end عمل می‌کند.

?

لاراول فرانت‌اند است یا بک‌اند؟

لاراول یک فریمورک وب php است که یک زبان برنامه‌نویسی سمت سرور می‌باشد. این بدان معناست که فریمورک لاراول برای قسمت بک‌اند پروژه‌ها استفاده می‌شود. همچنین این فریمورک دارای رتبه برتر در معماری (model view controller (MVC است.

زبان ‌های توسعه فرانت‌اند مانند HTML، CSS و جاوااسکریپت برای خروجی داده‌های سمت کلاینت قابل استفاده هستند. فریمورک‌های توسعه فرانت نیز وجود دارند مانند : ری‌اکت جی اس، ویو جی اس، انگولار جی اس و Ionic که در ارائه و نمایش داده‌های HTML کمک می‌کنند.

جلسات دوره

دیدگاه و پرسش

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید ورود یا ثبت‌نام

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

تکمیل ضبط
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.69 از 283 رای
مدت دوره 10:03:42
تعداد جلسات: 58
نوع دوره: رایگان
شرکت‌کنندگان: 5551 نفر
گواهی پایان دوره
وضعیت: ابتدا وارد سایت شوید
گواهی پایان دوره راکت چیست؟
حسام موسوی
مدرس دوره

بیشتر از ۱۵ سال هست که در حال برنامه‌نویسی و انجام پروژه های مختلف هستم و ۱۰ سالی هست که آموزش برنامه‌نویسی به علاقمندان حوزه برنامه نویسی میدیم در همه این مدت الان عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم دانشی ک...