آموزش لاراول

قیمت دوره رایگان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 10:03:42
تعداد قسمت‌ها 58
نوع دسترسی رایگان
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.65 از 107 رای

تا زمانی که این دوره رایگان باشد، شما بصورت کامل به این دوره دسترسی دارید.

فریمورک لاراول یکی از محبوبترین و بهترین فریمورک های حال حاضر برای زبان php می باشد که هم در ایران و هم در خارج از ایران علاقه مندان زیادی دارد. در روزهای حال حاضر هر توسعه‌ دهنده‌ای php بدون شک نیاز به آموزش لاراول و فراگیری لاراول دارد. ما در دوره آموزش لاراول سعی کرده‌ایم شما را با معماری لاراول به شکل کاملا صحیحی آشنا کنیم

لاراول به عنوان بهترین فریمورک php انتخاب شده است

لاراول به عنوان یکی از فریمورک‌های پیشرو php، همیشه برتری خود را در بین دیگر رقبای خود حفظ کرده است. محبوبیت این فریمورک به دلیل سادگی و مختصر بودن، در جامعه توسعه‌دهندگان بسیار زیاد است. همچنین کامیونیتی لاراول با ایجاد مستندات خوب دیگران را قادر به پیوستن به منابع آن می‌کند و با این کار به بهبود لاراول کمک می‌کند.

می‌توان گفت ما در دوره آموزش لاراول سعی کردیم بهترین فریمورک php را به شکل کاربری به شما آموزش دهیم.

فریمورک لاراول یکی از مواردی است که بسیار در درنیای برنامه‌نویسی مورد جستجو قرار می‌گیرد و بازار خود را به عنوان یک فریمورک برتر و پیشرو حفظ می‌کند. از طرفی لاراول برای خود شهرتی به وجود آورده که باعث می‌شود جامعه فناوری اطلاعات بیشترین توجه را به آن داشته باشند؛ در نتیجه اکثر شرکت‌های IT ترجیح می‌دهند پروژه‌های خود را در این بستر توسعه دهند.

اگر شما یک شرکت توسعه وب هستید که از لاراول استفاده می‌کند، به وضوح می‌توانید پیچیدگی کد را در نحوه عمل‌کرد خود در بازار درک کنید. عملکرد یک کد بسیار پیچیده در زمان پردازش و درخواست‌ها موجب می‌شود تا کاربران زمان بیشتری را در انتظار بمانند و یا وبسایت شما را ترک کنند چراکه باعث ناامیدی کاربران می‌شود. اما با لاراول،‌به لطف معماری MVC از پیچیدگی کد، کاسته می‌شود.

علاوه بر این پس از ایجاد وبسایت خود با لاراول، نه تنها زمان توسعه شما سریع‌تر می‌شود بلکه کد نیز تمیز و کارآمد تر خواهد شد. به طور کلی وبسایت توسعه یافته دارای کیفیت و تطبیق پذیری است.

 توسعه‌دهندگان لاراول را به عنوان بهترین فریمورک php در نظر می‌گیرند و روی آن حساب می‌کنند

بینش فنی در مورد لاراول

به عنوان بخشی از خدمات توسعه وب با لاراول، عملکرد وبسایت نسبتاً بالاتر از همتایان خودش خواهد بود. این به دلیل سیستم caching در لاراول است. cache driver تعداد زیادی از مواردی که cache شده را در فایل سیستم ذخیره می‌کند؛ و این به شما فرصتی برای توسعه سریع برنامه‌ها را می‌‌دهد.

در بازار دقیق امروز، داشتن یک ایده خلاقانه فقط آغاز راه است؛ و این وبسایت شما است که می‌تواند در رقابت با سایرین شرکت کند و اگر از این مورد دور شوید، شکست خواهید خورد. 

تصور کنید که یک پروسه احراز هویت با پیچیدگی کمتر و بازدهی بالاتر داشته باشید؛ خب این دقیقاً چیزی است که لاراول ارائه می‌دهد. حتی امکان دسترسی به منابع را نیز فراهم می‌آورد؛ که در نهایت از دسترسی مشتریان غیر مجاز به منابع شما جلوگیری می‌کند.

امروزه نیز مفهوم وبسایت‌های چند زبانه بسیار رایج است که این مورد هم از طریق پلتفرم لاراول امکان‌پذیر است. یکی از مزایای چنین وبسایت‌هایی، دسترسی گسترده به چندین بازار به طور همزمان است. به طور کلی، وبسایت توسعه یافته‌ای که توسط لاراول پشتیبانی می‌شود، دارای مقیاس پذیری است و این امکان را فراهم می‌کند تا رفت و آمد بیشتری به وبسایت شرکت یا سازمان شما انجام شود.

دوره آموزش لاراول این بینش را به شما میدهد که لاراول را به عنوان یک فریمورک سریع و کاربردی ببینید.

امنیت اولویت اول و اصلی لاراول است

اگر شما یک توسعه دهنده لاراول هستید، احتمالاً می‌دانید که امنیت در اولویت اول مشتریان و مشاغل مختلف قرار دارد. تصور کنید که یک شرکت تجارت الکترونیکی دارید در این صورت شما خطراتی که باعث دسترسی غیر مجاز به اطلاعات مشتریان خودتان می‌شود را کاملاً درک خواهید کرد.

امنیت در لاراول

بنابراین قبل از خداحافظی از رؤیاهای خود، بهتر است به سراغ سکویی بروید که امنیت گسترده را تضمین کند. مهم‌ترین مزیت لاراول این است که پایه کد شما را از تهدیدات به حداقل یا صفر می‌رساند و از آن بسیار محافظت می‌کند.

 امنیت اولویت اصلی لاراول است.

فراگیری لاراول بدونه دغدغه امنیتی یکی از مزیت‌های فوق العاده آن است

آینده‌ی لاراول

لاراول همچنان به کار خود ادامه می‌دهد وجایگاه خود را به عنوان یکی از محبوب‌ترین فریمورک‌های php حفظ خواهد کرد. توسعه وب با لاراول به دلیل سادگی، وضوح و کارایی تقاضای زیادی از طرف جامعه توسعه‌دهندگان دارد. جامعه برنامه‌نویسان در سراسر جهان از لاراول حمایت می‌کنند چراکه به بالا بردن تجربه کدنویسی و زمان توسعه کم‌تر کمک می‌کند.

استفاده از لاراول در پرو‌ژه‌ها چند برابر بیشتر از بقیه فریمورک‌ها است و بیشتر از سمت مشاغل مختلف پذیرفته می‌شود. همچنین لاراول هر روز در حال پیشرفت است و تقاضای زیادی از سمت توسعه‌دهندگان در سرتاسر جهان دارد و بنابراین جامعه خود را قادر می‌سازد تا در سال‌های متمادی به پیشرفت برسد.

توسعه وب با لاراول به شما در ساخت وبسایت‌های متنوع کمک می‌کند.

مشاهده ادامه مطلب

سوالات متداول

لاراول چیست؟

لاراول یکی از محبوب‌ترین فریمورک‌های برنامه‌های تحت وب است که سهولت در انجام کارهای متداول مانند تأیید اعتبار، مسیریابی، sessions و caching را برای شما فراهم می‌کند. این فریمورک از php به عنوان یک زبان برنامه‌نویسی back-end برای اجرای دستورات برنامه، با استفاده از سرورهای موجود مانند، Apache و IIS و  … استفاده می‌کند. 

فریمورک چیست؟

فریم ورک framework که در اصطلاح یک چارچوب نرم افزاری است که شامل مجموعه ای از کتابخانه های برنامه نویسی و احتمالا مجموعه ای از قوانین برای برنامه نویسان می شود . به عنوان مثال فریمورک محبوب لاراول متشکل از هزاران کتابخانه ی کوچک به همراه قواعد و ابزارهایی برای توسعه دهندگان برنامه نویسی است.

چرا لاراول را انتخاب کنیم؟

جامع‌بزرگ برنامه‌ نویسان ، توسعه سریع ، ساختار تمیز و کاربردی ، ابزارهای زیاد و موارد دیگر از جمله ویژگی‌ های فریمورک لاراول است که این روزها یادگیری لاراول را به یک trend جهانی تبدیل شده است. دیر یا زود به این نتیجه‌ خواهید رسید که برای پروژه بعدی خوب باید لاراول را انتخاب کنید.

آیا لاراول آسان است؟

آیا در گزینه‌های شغلی خود در زمینه توسعه وب لاراول را نیز در نظر دارید؟ و اولین چیزی هم که در نظر می‌گیرید این است که آیا تسط بر آن ساده است یا خیر. خب یادگیری لاراول آسان است چراکه دارای اسناد گسترده‌ای است که خواندن و درک آن ‌آسان است. لاراول به عنوان فریمورک برتر وب php در اکثر مولفه‌های خود روشی واضح و روشن دارد. همچنین بدون هیچ مشکلی و با انعطاف پذیری بالا در یکپارچه سازی front-end عمل می‌کند.

لاراول فرانت‌اند است یا بک‌اند؟

لاراول یک فریمورک وب php است که یک زبان برنامه‌نویسی سمت سرور می‌باشد. این بدان معناست که فریمورک لاراول برای قسمت بک‌اند پروژه‌ها استفاده می‌شود. همچنین این فریمورک دارای رتبه برتر در معماری (model view controller (MVC است.

زبان ‌های توسعه فرانت‌اند مانند HTML، CSS و جاوااسکریپت برای خروجی داده‌های سمت کلاینت قابل استفاده هستند. فریمورک‌های توسعه فرانت نیز وجود دارند مانند : ری‌اکت جی اس، ویو جی اس، انگولار جی اس و Ionic که در ارائه و نمایش داده‌های HTML کمک می‌کنند.

گواهی پایان دوره
گواهی پایان دوره (گواهی مشاهده آنلاین)
دوره را به شکل آنلاین و کامل مشاهده کنید.
این گواهی رایگان است و تنها با مشاهده کامل دوره برای شما فعال می‌شود.
تایید فنی مهارت (گواهی کسب مهارت)
قابلیت تایید فنی کسب مهارت برای این دوره هنوز فعال نشده. (به زودی فعال خواهد شد)

توجه مهم : در صورتی که نیاز دارید توضیحات بیشتری در مورد گواهی پایان دوره راکت کسب کنید، وارد صفحه "گواهی پایان دوره راکت چیست؟" شوید، توضیحات تکمیلی در این صفحه وجود دارد که برای درک بهتر گواهی پایان دوره به شما کمک خواهد کرد.

جلسات دوره
مقدمات
سیستم Route
ویوها
دیتابیس
فرم و اعتبارسنجی
کنترلرها
پیشرفته
احرازهویت
روابط جداول

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال دیدگاه لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

قیمت دوره رایگان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 10:03:42
تعداد قسمت‌ها 58
نوع دسترسی رایگان
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.65 از 107 رای

تا زمانی که این دوره رایگان باشد، شما بصورت کامل به این دوره دسترسی دارید.
آنلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم...

مشاهده پروفایل حسام موسوی

گفتگو‌ برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن وارد شو

دوره‌های پیشنهادی

آشنایی با امکانات جدید لاراول 8

لاراول ۸ با تغییرات جدیدی ارائه شده که ما در دوره آشنایی با امکانات لاراول ۸ سعی داریم شما را با این امکانات جدید به شکل کامل آشنا کنیم

آشنایی با امکانات جدید لاراول 7

در دوره آشنایی با امکانات لاراول ۷ ما سعی می‌کنیم شما را با امکاناتی که در لاراول ۷ اضافه شده به شکل کامل به شکل رایگان آشنا کنیم

آشنایی با امکانات جدید لاراول 6

در دوره آشنایی با امکانات لاراول ۶ ما سعی می‌کنیم شما را با امکاناتی که در لاراول ۶ اضافه شده به شکل کامل و رایگان آشنا کنیم

آشنایی با امکانات جدید لاراول 5.4

در همین ابتدای این دوره باید بگم کسانی میتونن این دوره رو مشاهده کنند که با لاراول آشنا باشن پس اگر هنوز نمی دونید که لاراول چطور کار میکنه ، لطف ابتد...

آموزش پروژه محور لاراول

آموزش لاراول آن هم با پروژه در یک آموزش پروژه محور لاراول یک شانس برای یادگیری بهتر و کاربردی‌تر لاراول محسوب می‌شود که در این دوره قصد اینکار را داری...

آموزش پکیج نویسی لاراول

اگر با لاراول و پکیج ها آشنا باشید مطمئنن میدانید که پکیج ها بخش مهمی در لاراول هستند و به برنامه نویسان و توسعه دهندگان لاراول کمک میکنند تا بتوانن ب...