0 دنبال کننده
1 دنبال شونده

آخرین گفتگوها ایجاد شده

سوکت در پی اج پی

لاراول
- 2 هفته پیش
توسط عرفان همتی آپدیت شد

برای پیاده سازی نرم افزار چت میشه از پی اچ پی و سوکت استفاده کرد؟ پی اچ پی و لاراول برای سوکت نویسی هم کاربرد داری؟

3 پاسخ

انبار داری فروشگاهی

لاراول
- 3 هفته پیش
توسط مهدی آپدیت شد

میخوام یه فروشگاه بزنم که از اجناس سایز و رنگ های مختلف داره و برای هرکدوم موجودی درج کنم. نحوه طراحی چطوری باید باشه؟ فرض کنید پیراهن با دو رنگ سفید و آبی و هرکدوم هم ۵ سایز مختلف که هرکدوم از اینا مقدار مشخصی موجودی در انبار دارند.

8 پاسخ

نحوه دریافت آخرین رکوردهای چند جدول مختلف

لاراول
- 3 هفته پیش
توسط Alimotreb آپدیت شد

سلام. من قصد دارم توی یک صفحه ۲۰ رکورد از ۴ جدول مختلف رو نمایش بدم به ترتیب اخر به اول. یعنی میخوام توی ۴ تا جدول مختلف چک کنم و ۲۰ تا از اخرین نتایج اونها رو به ترتیب نمایش بدم. برای اینکار چه راهی وجود داره ؟

9 پاسخ

صفحه بندی متد with

لاراول
- 2 هفته پیش
توسط مهدی آپدیت شد

سلام من قصد دارم لیست کاربران ادمینی که رول خاصی دارند رو به صورت صفحه بندی شده دریافت کنم. Role::where('id',2)->with('users')->first(); با دستور بالا کاربران یک مقام خاص رو دریافت می کنم منتهی صفحه بندی شده نیست. چه راهی به ذهنتون می رسه؟

4 پاسخ

سینک کردن ۲ جدول هنگام ذخیره یک مطلب

لاراول
- 4 ماه پیش
توسط سید حسین رضوی آپدیت شد

میخوام وقتی دارم یک مطلب رو ذخیره می کنم همزمان ۲ تا دسته بندی براش ذخیره بشه. در نحوه نوشتن کوئری در کنترلر به مشکل خوردم: کد فعلیم اینه: auth()->user()->article()->create(array_merge($request->all('title','description','body','tags','images','galleries'), ['images'=>$imagesUrl, 'galleries'=>$galleryArr]))->categories()->sync($request->categories); توی کد بالا...

4 پاسخ