1 دنبال کننده
2 دنبال شونده

ارور csrf هنگام لاگین

5 ماه پیش
توسط مهدی آپدیت شد

سلام بعد از لاگین با این ارور مواجه میشم The page has expired due to inactivity. Please refresh and try again. تا وقتی کش و کوکی مرورگر را پاک نکنم هم برطرف نمیشه. مشکل از چیه و چطوری میشه حلش کرد؟

14 پاسخ

دو دامنه برای یک سایت

6 ماه پیش
توسط Daee Hamid آپدیت شد

در لاراول برای اینکه سایت از دو دامنه کاملا مستقل در دسترس قرار بگیرد و تمام دامنه زیر مجموعه هم از طریق آن دو دامنه فعال باشند چه راهی وجود دارد؟

1 پاسخ

صورتحساب با vuejs و جمع کل

7 ماه پیش
توسط مهدی آپدیت شد

سلام سمپل یا نمونه مناسبی از صورتحساب فروشگاهی برای vuejs سراغ دارید؟ من از php سبد خرید رو که شامل نوع محصول قیمت و تعداد هرکدوم هست دریافت می کنم و در یک کامپوننت جمع قیمت هر محصول (ضرب تعداد در قیمت واحد) محاسبه می کنم و نمایش میدم ولی نمیتونم جمع کل رو محاسبه کنم چون نمی دونم چطوری میتونم به کل ردیف ها دسترسی داشته باشم. در حال حاضر با this فقط به مقادیر یک ردیف دسترسی دارم و نمی تونم کل رو م...

12 پاسخ

آپلود عکس با نام تکراری

8 ماه پیش
توسط مهدی آپدیت شد

سلام. بهترین روش برای جلوگیری از آپلود عکس با نام تکراری چی هست؟ چیزایی که به ذهن من می رسه اینه که اسم عکس رو هرچی که هست با فرایندی تغییر بدیم تا مطمئن بشیم تکراری نمیشه. مثلا با استفاده ثانیه و ساعت بعضی ها هم کلا اسم رو هش می کنن امکان چک کردن وجود فایل توی فولدری و بعد تغییر نامش وجود داره؟ جستجو کردن بین فایل ها کار معقولی هست؟ فشار نمیاره به سیستم؟

2 پاسخ

دانلود دیتای وب سایت انگولار

8 ماه پیش
توسط سیدعلی موسوی آپدیت شد

با دستور wget خیلی راحت میشه محتوای یک سایت رو به همراه قالب و ... دانلود کرد. ولی متاسفانه روی انگولار فقط قالب رو دانلود می کنه و دیتا دانلود نمیشه.(ظاهرا شبیه به اجکس دیتا درخواست میشه) راهی وجود داره برای دانلود دیتای وب سایت های angular ؟

1 پاسخ

ورژن لینوکس مناسب لاراول

4 ماه پیش
توسط مهدی آپدیت شد

سلام برای سفارش vps جهت پروژه لاراولی چه نسخه از لینوکس بهتره ؟ نحوه کانفیگ سرور و ... برای اجرا پروژه لاراول چه فرقی با حالتی داره که از پنل سی یا دایرکت ادمین استفاده می کردیم؟

8 پاسخ

ادیتور مناسب php

8 ماه پیش
توسط مصطفی بداغ آبادی آپدیت شد

من به شدت معتاد به محصولات jetbrains هستم و معتقدم بهترین ادیتور برای برنامه نویسی php نرم افزار phpstorm هست. توی طراحی وب هم از webstorm و برای دیتابیس از datagrip استفاده میکنم. متاسفانه با کرک این نرم افزارها مشکل دارم. مخصوصا phpstorm که به شدت بهش نیازمندم. آیا ادیتور جایگزین مناسبی برای php سراغ دارید؟ این رو هم بگم با vscode تجربه کار کردن دارم ولی اصلا به پای phpstorm نمیرسه و خیلی سرعت ک...

17 پاسخ

مشکل تصاویر در ادیتور ckeditor

8 ماه پیش
توسط مهدی آپدیت شد

آپلود تصویر داخل ادیتور به خوبی انجام میشه و توی پست منتشر شده هم به خوبی نمایش داده میشه. ولی وقتی میخوام پست رو ویرایش کنم عکس درست نمایش داده نمیشه. متوجه شدم که اشکال از فارسی کردن آدرس تصویر هست. یعنی وقتی داخل ادیتور میخواد تصویری که قبلا آپلود کردم رو نمایش بده اگه عدد توی آدرس باشه به صورت فارسی عدد رو توی قسمت src درج می کنه که باعث میشه تصویر توی ادیتور درست نمایش داده نشه. برای اینکه ای...

2 پاسخ

وضعیت نرم افزارهای IOS در ایران

9 ماه پیش
توسط مهدی آپدیت شد

سلام تا اونجایی که من اطلاعات دارم متاسفانه امکان ارائه نرم افزارهای ایرانی برای IOS وجود نداشت و همشون رفته بودن سراغ وب اپ. کسی اطلاعات داره که وضعیت در حال حاضر به چه صورت هست؟ آیا مشکل مرتفع شده یا همچنان باقی هست؟ با این اوضاع وقت گذاشتن برای سوئیفت ارزش داره؟

6 پاسخ