آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت

قیمت دوره 129,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 10:27:00
تعداد قسمت‌ها 63
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.76 از 17 رای

عضو ویژه شوید و به شکل آنلاین و رایگان مشاهده کنید یا نقدی خریداری کنید تا بتوانید دانلود کنید.
دسترسی رایگان برای اعضای ویژه

آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت دوره‌ای است که با استفاده از آن می‌توانید جاوا اسکریپت را بهتر و عمیق‌تر یاد بگیرید. البته قبل از مشاهده این دوره برای یادگیری بهتر، ابتدا نیاز است که خود جاوا اسکریپت را بلد باشید.

برای یادگیری جاوا اسکریپت می‌توانید وارد صفحه آموزش جاوا اسکریپت شوید و بر اساس قدم‌های مشخص شده جاوا اسکریپت را یادبگیرید.

هدف از دوره‌ آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت چیست ؟

فرض را بر این بگیرید که تازه در ابتدای راه یادگیری جاوا اسکریپت هستید و قصد دارید جاوا اسکریپت را حرفه‌ای‌تر یاد بگیرید بنظر شما چندین پروژه خوب و چالشی جاوا اسکریپت می‌تواند به شما برای یادگیری بهتر کمک کند یا خیر ؟

هدف ما از دوره آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت دقیقا این است، به افرادی که تازه شروع به یادگیری جاوا اسکریپت کرده‌اند، کمک کنیم تا بتواند در قالب پروژه‌های مختلف با چالش‌های مختلف جاوا اسکریپت آشنا شوند.

ما در این دوره، پروژه‌های مختلفی از جاوا اسکریپت را برای شما آماده‌ کرده‌ایم که هر کدام از آنها چالشی از جاوا اسکریپت را مورد بررسی قرار می‌دهند و در نهایت به شما کمک می‌کنند که جاوا اسکریپت را بهتر درک‌ کنید.

چرا باید دوره آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت راکت را بببینید؟

ما در قالب این دوره پروژه محور سعی کرده‌ایم، موشکافانه، دقیق و کاربردی موارد مختلف در جاوا اسکریپت را بررسی و به شما آموزش دهیم.

ما به این دوره کاملا مطمئن هستیم و بدونه شک به شما قول می‌دهیم بعد از دیدن این دوره می‌توانید خیلی ساده‌تر از قبل از جاوا اسکریپت در پروژه‌های خود استفاده کنید.

این دوره ویژه چه کسانی هست؟

این دوره ویژه افرادی است که جاوا اسکریپت را به شکل مقدماتی یادگرفته‌اند و تصمیم دارند مهارت جاوا اسکریپت خود را کامل‌تر کنند. دوره آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت به شما کمک می‌کند در قالب پروژه، جاوا اسکریپت را حرفه‌ای‌تر یاد بگیرید.

بعد از اتمام آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت میتوانید :

  • پروژ‌های جاوا اسکریپت خود را تحلیل کنید.
  • کدهای پروژهای جاوا اسکریپت مختلف دیگران را درک کنید.
  • چالش‌های پروژه‌های جاوا اسکریپتی خود را حل کنید.
  • پکیج‌های جاوا اسکریپتی پیاده‌سازی کنید.

چه پروژه‌های در آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت پیاده‌ می‌شوند؟

پروژه ویدیو پلیر

در این بخش یک ویدیو پلیر با ظاهری کاملا شخصی سازی شده ایجاد می‌کنیم. تا شما را با روش کار با پلیر در صفحه وب به شکل کامل آشنا کنیم.

پروژه پیانو

در این بخش آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت، یک پیانو واقعی در صفحه وب ایجاد می‌کنیم و کاربر با کلیک بر روی کیبورد فیزیکی خود می‌تواند در صفحه وب پیانو بنوازد و از صدای آن لذت ببرد. این پروژه شما را با چالش‌های مختلف جاوا اسکریپت مواجه خواهد کرد که در نهایت یادگیری جاوا اسکریپت را برای شما جذاب‌تر می‌کند.

پروژه تایپوگرافی

یک پروژه ساده اما جذاب برای نمایش دادن یک متن با تایپوگرافی زیبا با استفاده از جاوا اسکریپت که در این جلسه آن را قدم به قدم و خیلی ساده پیاده‌سازی خواهیم کرد.

مرتب‌سازی لیست‌ها با Drag and Drop

تقریبا همه شما می‌دانید که drag and drop یا همان کشیدن و راه کردن چیست و چه کاربردی دارد. شما با استفاده از این ویژگی می‌توانید المنت‌های مختلف را در صفحه وب از یک بخش بکشید و در بخش دیگر راها کنید و به اصطلاح صفحات وب پویا‌تری بسازید.

هدف این بخش آشنا شدن شما با مبحث جالب و مقداری پیچیده Drag and Drop است. ما در این بخش از drag and drop برای مرتب‌سازی یک لیست در صفحه وب استفاده خواهیم کرد.

پروژه تب نویگیشن

تب نویگیشن‌ها یکی از کامپونتت‌های پر استفاده در صفحات وب هستند که در این بخش روش پیاده‌سازی کردن آن‌ها با استفاده از جاوا اسکریپت را به شما آموزش خواهیم داد.

پروژه اسلایدرشو

در این بخش از آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت یک اسلایدشو کامل و کاربردی قدم به قدم ایجاد می‌کنیم تا شما بتوانید با چالش‌های طراحی و ساخت اسلایدشو در پروژه‌های شخصی آشنا شوید.

پروژه بازی snake

شما با جاوا اسکریپت هم قادر به طراحی بازی هستید در این جلسه یک بازی معروف که احتمالا شما هم آن را بازی کرده‌اید را قدم به قدم پیاده میکنیم . عنوان این باز snake هست همان بازی مار معروف در گوشی‌های نوکیا :).

پروژه نوار پیشرفت آپلود فایل

چطور می‌توانیم نوار پیشرفت آپلود فایل در پروژه‌های وب خود با استفاده از جاوا اسکریپت پیاده کنیم؟ در این بخش قصد دارم روش پیاده‌سازی این موضوع را به شما آموزش دهم.

پروژه زوم تصاویر

در این بخش از آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت، یک پروژه چالشی با عنوان زوم بر روی تصاویر داریم که پیاده‌سازی آن عملا سخت و کمی پیچیده‌است. اما ما سعی کرده‌ایم در این دوره روش پیاده‌سازی چنین موضوعی را به شکل کامل به شما آموزش دهیم.

پروژه preload و scrolltop

قطعا تا حالا وبسایت‌های را دید‌های که قبل از نمایش کامل وبسایت یک سری لودینگ به نمایش در می‌آورند یا دکمه‌ای برای اسکرول به بالا در صفحه قرار میدهند. در این بخش روش پیاده‌سازی هر کدام از این موارد را به شما آموزش خواهیم داد.

ابزار های مورد نیاز برای شرکت در این دوره

تنها ابزاری که شما برای دیدن این دوره نیاز دارید، مقدار زیادی اشتیاق به یادگیری و پیشرفت، با چاشنی اراده و اندکی تصمیم به ورود به دنیای برنامه نویسی پیشرفته است.

مشاهده ادامه مطلب

سوالات متداول

پروژه‌ها واقعا کاربردی هستند؟

ما در دوره پروژه‌های جاوااسکریپت سعی کرده‌ایم‌ در کنار بحث آموزش، پروژه‌های را انتخاب کنیم که که در پروژه‌های مختلف احتمال استفاده‌ای بالای دارند تا شما در کنار یادگیری بتوانید از چیزی که شکل می‌دهید در پروژه خود استفاده کنید.

آیا پروژ‌های دیگری هم به دوره اضافه می‌شود؟

بله در طی زمان ما پروژه‌های که شما در خواست کنید و واقعا کاربردی باشند را سعی می‌کنیم در قالب‌ بخش‌های متفاوت به شکل آپدیت در اختیار شما قرار دهیم، تا با دیدن جلسات جدید بتوانید بخش‌های بیشتری از جاوااسکریپت را یاد بگیرید

این دوره مربوط به چه افرادی می‌شود؟

اگر شما جزء افرادی هستید که تازه جاوااسکریپت را در حد مقدماتی یاد گرفته‌اید و تصمیم دارید به شکل حرفه‌ای‌تر در آن فعالیت کنید و چالش‌های مختلف آن را بشناسید و یادبگیرید که به چه شکلی پروژه‌های خود را تحلیل و پیاده‌سازی کنید قطعا این دوره مربوط به شخص شما ‌می‌شود.

گواهی پایان دوره
گواهی پایان دوره (گواهی مشاهده آنلاین)
دوره را به شکل آنلاین و کامل مشاهده کنید.
این گواهی رایگان است و تنها با مشاهده کامل دوره برای شما فعال می‌شود.
تایید فنی مهارت (گواهی کسب مهارت)
قابلیت تایید فنی کسب مهارت برای این دوره هنوز فعال نشده. (به زودی فعال خواهد شد)

توجه مهم : در صورتی که نیاز دارید توضیحات بیشتری در مورد گواهی پایان دوره راکت کسب کنید، وارد صفحه "گواهی پایان دوره راکت چیست؟" شوید، توضیحات تکمیلی در این صفحه وجود دارد که برای درک بهتر گواهی پایان دوره به شما کمک خواهد کرد.

جلسات دوره
معرفی دوره
پروژه شمارنده
پروژه ویدیو پلیر
پروژه پیانو
پروژه تایپوگرافی
مرتب‌سازی لیست‌ها با Drag and Drop
پروژه تب نویگیشن
پروژه اسلایدرشو
پروژه بازی snake
پروژه نوار پیشرفت آپلود فایل
پروژه زوم تصاویر
پروژه preload و scrolltop

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال دیدگاه لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

قیمت دوره 129,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 10:27:00
تعداد قسمت‌ها 63
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.76 از 17 رای

عضو ویژه شوید و به شکل آنلاین و رایگان مشاهده کنید یا نقدی خریداری کنید تا بتوانید دانلود کنید.
دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آفلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم...

مشاهده پروفایل حسام موسوی

گفتگو‌ برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن وارد شو

دوره‌های پیشنهادی

آموزش پروژه محور React Native

در طی دوره آموزش react native به شکل پروژه‌ محور و کامل این فریمورک react را به شما آموزش خواهم داد تا بتوانید با استفاده از آن اپلیکیشن خود را بسازید...

آموزش Flutter

در طول دوره فلاتر (flutter) قصد داریم روش استفاده از این ابزار برای ایجاد کردن اپلیکیشن‌های موبایلی را به شکل کامل و جامع در قالب پروژه به شما آموزش د...

آموزش جاوا اسکریپت ES6

در آموزش جاوا اسکریپت es۶ ما سعی داریم ویژگی‌های جدیدی که در جاوا اسکریپت ecam script ۶ به جاوا اسکریپت اضافه شده را به شما آموزش دهیم.

آموزش typescript

در دوره آموزش تایپ اسکریپت ما سعی داریم قدم به قدم و به شکل کامل تایپ اسکریپت ( typescript ) را به شما به شکل کامل آموزش دهیم

Unit Test در جاوااسکریپت

در قالب این دوره آموزش تست نویسی در جاوا اسکریپت قصد داریم به شکل کامل و جامع روش نوشتن تست‌های مختلف برای پروژ‌های جاوا اسکریپت را به شما آموزش دهیم.

آموزش webpack

در دوره آموزش وب پک سعی داریم قدم به قدم صفر تا صد این ابزار باندل را به شما آموزش دهیم. آموزش webpack سعی دارد شما را به شکل کامل با webpack آشنا کند...