آموزش پروژه محور جاوااسکریپت

در دوره پروژه‌های جاوااسکریپت ما سعی کرده‌ایم جاوااسکریپت را در قالب پروژه‌های بزرگ و کوچک، ساده و پیشرفته به شما آموزش دهیم.

آموزش پروژه محور جاوااسکریپت

اشتراک گذاری:

توضیحات

هیچ آموزشی بهتر از آموزش‌های عملی و پروژه محور نیست. اما باید این نکته را به یاد بسپرید که لازمه برداشتن یک دوره آموزش محور داشتن دانش پایه‌ای از موضوعاتی‌ست که گفته خواهند شد. خب این دقیقا کاری‌ست که ما در وبسایت آموزشی راکت انجام داده‌ایم. یادگیری جاوااسکریپت هیچگاه کار سختی نبوده اما این بدین معنا نیست که آن را دست کم بگیرید، بعد از یادگیری مباحث پایه‌ای جاوااسکریپت از طریق وبسایت راکت، حال ما قصد داریم شما را با یک آموزش پروژه محور همراه کنیم که به شما کمک خواهد کرد تا درک درست‌تری از این زبان برنامه‌نویسی دوست‌داشتنی در دنیای واقعی پروژه‌ها پیدا کنید. در این دوره آموزشی قرار است که در کنار همدیگر به صورت قدم به قدم فرایند ساخت چندین پروژه را مشاهده کنیم.


برای یادگیری جاوااسکریپت می‌توانید وارد صفحه آموزش جاوااسکریپت شوید و بر اساس قدم‌های مشخص شده جاوااسکریپت را یاد بگیرید.

هدف از دوره‌ آموزش پروژه محور جاوااسکریپت چیست؟

تصور کنید که در ابتدای مسیر یادگیری جاوااسکریپت هستید و قصد دارید جاوااسکریپت را حرفه‌ای‌تر یاد بگیرید، بنظر شما چندین پروژه خوب و چالشی جاوااسکریپت می‌تواند به شما برای یادگیری بهتر کمک کند یا خیر؟ هدف ما از دوره آموزش پروژه محور جاوااسکریپت دقیقا این است، به افرادی که تازه شروع به یادگیری جاوااسکریپت کرده‌اند، کمک کنیم تا بتواند در قالب پروژه‌های مختلف با چالش‌های مختلف جاوااسکریپت آشنا شوند.

ما در این دوره، پروژه‌های مختلفی از جاوااسکریپت را برای شما آماده‌ کرده‌ایم که هر کدام از آنها چالشی از جاوااسکریپت را مورد بررسی قرار می‌دهند و در نهایت به شما کمک می‌کنند که جاوااسکریپت را بهتر درک‌ کنید.

چرا باید دوره آموزش پروژه محور جاوااسکریپت راکت را بببینید؟

ما در قالب این دوره پروژه محور سعی کرده‌ایم، موشکافانه، دقیق و کاربردی موارد مختلف در جاوااسکریپت را بررسی و به شما آموزش دهیم.

ما به این دوره کاملا مطمئن هستیم و بدونه شک به شما قول می‌دهیم بعد از دیدن این دوره می‌توانید خیلی ساده‌تر از قبل از جاوااسکریپت در پروژه‌های خود استفاده کنید.

این دوره ویژه چه کسانی هست؟

این دوره ویژه افرادی است که جاوااسکریپت را به شکل مقدماتی یادگرفته‌اند و تصمیم دارند مهارت جاوااسکریپت خود را کامل‌تر کنند. دوره آموزش پروژه محور جاوااسکریپت به شما کمک می‌کند در قالب پروژه، جاوااسکریپت را حرفه‌ای‌تر یاد بگیرید.

بعد از اتمام آموزش پروژه محور جاوااسکریپت می‌توانید :

  • پروژ‌های جاوااسکریپت خود را تحلیل کنید.
  • کدهای پروژهای جاوااسکریپت مختلف دیگران را درک کنید.
  • چالش‌های پروژه‌های جاوااسکریپتی خود را حل کنید.
  • پکیج‌های جاوااسکریپتی پیاده‌سازی کنید.

چه پروژه‌های در آموزش پروژه محور جاوااسکریپت پیاده‌ می‌شوند؟

پروژه ویدیو پلیر

در این بخش یک ویدیو پلیر با ظاهری کاملا شخصی سازی شده ایجاد می‌کنیم. تا شما را با روش کار با پلیر در صفحه وب به شکل کامل آشنا کنیم.

پروژه پیانو

در این بخش آموزش پروژه محور جاوااسکریپت، یک پیانو واقعی در صفحه وب ایجاد می‌کنیم و کاربر با کلیک بر روی کیبورد فیزیکی خود می‌تواند در صفحه وب پیانو بنوازد و از صدای آن لذت ببرد. این پروژه شما را با چالش‌های مختلف جاوااسکریپت مواجه خواهد کرد که در نهایت یادگیری جاوااسکریپت را برای شما جذاب‌تر می‌کند.

پروژه تایپوگرافی

یک پروژه ساده اما جذاب برای نمایش دادن یک متن با تایپوگرافی زیبا با استفاده از جاوااسکریپت که در این جلسه آن را قدم به قدم و خیلی ساده پیاده‌سازی خواهیم کرد.

مرتب‌سازی لیست‌ها با Drag and Drop

تقریبا همه شما می‌دانید که drag and drop یا همان کشیدن و راه کردن چیست و چه کاربردی دارد. شما با استفاده از این ویژگی می‌توانید المنت‌های مختلف را در صفحه وب از یک بخش بکشید و در بخش دیگر راها کنید و به اصطلاح صفحات وب پویا‌تری بسازید.

هدف این بخش آشنا شدن شما با مبحث جالب و مقداری پیچیده Drag and Drop است. ما در این بخش از Drag and Drop برای مرتب‌سازی یک لیست در صفحه وب استفاده خواهیم کرد.

پروژه Tab Navigation

Tab Navigation یکی از کامپوننت‌های پر استفاده در صفحات وب هستند که در این بخش روش پیاده‌سازی کردن آن‌ها با استفاده از جاوااسکریپت را به شما آموزش خواهیم داد.

پروژه اسلایدرشو

در این بخش از آموزش پروژه محور جاوااسکریپت یک اسلایدشو کامل و کاربردی قدم به قدم ایجاد می‌کنیم تا شما بتوانید با چالش‌های طراحی و ساخت اسلایدشو در پروژه‌های شخصی آشنا شوید.

پروژه بازی Snake

شما با جاوااسکریپت هم قادر به طراحی بازی هستید در این جلسه یک بازی معروف که احتمالا شما هم آن را بازی کرده‌اید را قدم به قدم پیاده می‌کنیم. عنوان این باز Snake هست همان بازی مار معروف در گوشی‌های نوکیا :).

پروژه نوار پیشرفت آپلود فایل

چطور می‌توانیم نوار پیشرفت آپلود فایل در پروژه‌های وب خود با استفاده از جاوااسکریپت پیاده کنیم؟ در این بخش قصد دارم روش پیاده‌سازی این موضوع را به شما آموزش دهم.

پروژه زوم تصاویر

در این بخش از آموزش پروژه محور جاوااسکریپت، یک پروژه چالشی با عنوان زوم بر روی تصاویر داریم که پیاده‌سازی آن عملا سخت و کمی پیچیده‌است. اما ما سعی کرده‌ایم در این دوره روش پیاده‌سازی چنین موضوعی را به شکل کامل به شما آموزش دهیم.

پروژه Preloadو Scrolltop

قطعا تا حالا وبسایت‌های را دید‌های که قبل از نمایش کامل وبسایت یک سری لودینگ به نمایش در می‌آورند یا دکمه‌ای برای اسکرول به بالا در صفحه قرار می‌دهند. در این بخش روش پیاده‌سازی هر کدام از این موارد را به شما آموزش خواهیم داد.

ابزار های مورد نیاز برای شرکت در این دوره

تنها ابزاری که شما برای دیدن این دوره نیاز دارید، مقدار زیادی اشتیاق به یادگیری و پیشرفت، با چاشنی اراده و اندکی تصمیم به ورود به دنیای برنامه‌نویسی پیشرفته است.

سوالات متداول

?

پروژه‌ها واقعا کاربردی هستند؟

ما در دوره پروژه‌های جاوااسکریپت سعی کرده‌ایم‌ در کنار بحث آموزش، پروژه‌های را انتخاب کنیم که که در پروژه‌های مختلف احتمال استفاده‌ای بالای دارند تا شما در کنار یادگیری بتوانید از چیزی که شکل می‌دهید در پروژه خود استفاده کنید.

?

آیا پروژ‌های دیگری هم به دوره اضافه می‌شود؟

بله در طی زمان ما پروژه‌های که شما در خواست کنید و واقعا کاربردی باشند را سعی می‌کنیم در قالب‌ بخش‌های متفاوت به شکل آپدیت در اختیار شما قرار دهیم، تا با دیدن جلسات جدید بتوانید بخش‌های بیشتری از جاوااسکریپت را یاد بگیرید

?

این دوره مربوط به چه افرادی می‌شود؟

اگر شما جزء افرادی هستید که تازه جاوااسکریپت را در حد مقدماتی یاد گرفته‌اید و تصمیم دارید به شکل حرفه‌ای‌تر در آن فعالیت کنید و چالش‌های مختلف آن را بشناسید و یادبگیرید که به چه شکلی پروژه‌های خود را تحلیل و پیاده‌سازی کنید قطعا این دوره مربوط به شخص شما ‌می‌شود.

گارانتی بازگشت وجه

برای آنکه به شما اطمینان دهیم، که ما از محتوای دوره‌های خود ۱۰۰ درصد مطمئن هستیم، برای این دوره گارانتی بازگشت وجه قرار داده‌ایم و این به این معنی است که اگر شما محتوای این دوره را به شکل کامل مشاهده کنید، اما نتیجه‌ای که به شما قول دادیم را دریافت نکنید ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی شما را برگشت خواهیم زد.

مراحل و فرایند گارانتی

جلسات دوره

دیدگاه و پرسش

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید ورود یا ثبت‌نام

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

تکمیل ضبط
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.65 از 68 رای
مدت دوره 10:27:00
تعداد جلسات: 63
نوع دوره: ویژه / نقدی
شرکت‌کنندگان: 1970 نفر

این دوره برای اعضای ویژه بصورت رایگان قابل مشاهده است. عضویت ویژه

گواهی پایان دوره
وضعیت: ابتدا وارد سایت شوید
گواهی پایان دوره راکت چیست؟
حسام موسوی
مدرس دوره

بیشتر از ۱۵ سال هست که در حال برنامه‌نویسی و انجام پروژه های مختلف هستم و ۱۰ سالی هست که آموزش برنامه‌نویسی به علاقمندان حوزه برنامه نویسی میدیم در همه این مدت الان عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم دانشی ک...