آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت

برای دسترسی به این دوره نیاز است بصورت نقدی این دوره را خریداری کنید یا با تهیه عضویت ویژه میتوانید به آن دسترسی پیدا کنید.

قیمت دوره 109000 تومان
وضعیت دوره در حال برگزاری
زمان کل دوره 10:27:00
تعداد قسمت‌ها 63
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
4.8 از 5 رای

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه

آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت دوره‌ای است که با استفاده از آن می‌توانید جاوا اسکریپت را بهتر و عمیق‌تر یاد بگیرید. البته قبل از مشاهده این دوره برای یادگیری بهتر، ابتدا نیاز است که خود جاوا اسکریپت را بلد باشید.

برای یادگیری جاوا اسکریپت می‌توانید وارد صفحه آموزش جاوا اسکریپت شوید و بر اساس قدم‌های مشخص شده جاوا اسکریپت را یادبگیرید.

هدف از دوره‌ آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت چیست ؟

فرض را بر این بگیرید که تازه در ابتدای راه یادگیری جاوا اسکریپت هستید و قصد دارید جاوا اسکریپت را حرفه‌ای‌تر یاد بگیرید بنظر شما چندین پروژه خوب و چالشی جاوا اسکریپت می‌تواند به شما برای یادگیری بهتر کمک کند یا خیر ؟

هدف ما از دوره آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت دقیقا این است، به افرادی که تازه شروع به یادگیری جاوا اسکریپت کرده‌اند، کمک کنیم تا بتواند در قالب پروژه‌های مختلف با چالش‌های مختلف جاوا اسکریپت آشنا شوند.

ما در این دوره، پروژه‌های مختلفی از جاوا اسکریپت را برای شما آماده‌ کرده‌ایم که هر کدام از آنها چالشی از جاوا اسکریپت را مورد بررسی قرار می‌دهند و در نهایت به شما کمک می‌کنند که جاوا اسکریپت را بهتر درک‌ کنید.

چرا باید دوره آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت راکت را بببینید؟

ما در قالب این دوره پروژه محور سعی کرده‌ایم، موشکافانه، دقیق و کاربردی موارد مختلف در جاوا اسکریپت را بررسی و به شما آموزش دهیم.

ما به این دوره کاملا مطمئن هستیم و بدونه شک به شما قول می‌دهیم بعد از دیدن این دوره می‌توانید خیلی ساده‌تر از قبل از جاوا اسکریپت در پروژه‌های خود استفاده کنید.

این دوره ویژه چه کسانی هست؟

این دوره ویژه افرادی است که جاوا اسکریپت را به شکل مقدماتی یادگرفته‌اند و تصمیم دارند مهارت جاوا اسکریپت خود را کامل‌تر کنند. دوره آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت به شما کمک می‌کند در قالب پروژه، جاوا اسکریپت را حرفه‌ای‌تر یاد بگیرید.

بعد از اتمام آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت میتوانید :

  • پروژ‌های جاوا اسکریپت خود را تحلیل کنید.
  • کدهای پروژهای جاوا اسکریپت مختلف دیگران را درک کنید.
  • چالش‌های پروژه‌های جاوا اسکریپتی خود را حل کنید.
  • پکیج‌های جاوا اسکریپتی پیاده‌سازی کنید.

چه پروژه‌های در آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت پیاده‌ می‌شوند؟

پروژه ویدیو پلیر

در این بخش یک ویدیو پلیر با ظاهری کاملا شخصی سازی شده ایجاد می‌کنیم. تا شما را با روش کار با پلیر در صفحه وب به شکل کامل آشنا کنیم.

پروژه پیانو

در این بخش آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت، یک پیانو واقعی در صفحه وب ایجاد می‌کنیم و کاربر با کلیک بر روی کیبورد فیزیکی خود می‌تواند در صفحه وب پیانو بنوازد و از صدای آن لذت ببرد. این پروژه شما را با چالش‌های مختلف جاوا اسکریپت مواجه خواهد کرد که در نهایت یادگیری جاوا اسکریپت را برای شما جذاب‌تر می‌کند.

پروژه تایپوگرافی

یک پروژه ساده اما جذاب برای نمایش دادن یک متن با تایپوگرافی زیبا با استفاده از جاوا اسکریپت که در این جلسه آن را قدم به قدم و خیلی ساده پیاده‌سازی خواهیم کرد.

مرتب‌سازی لیست‌ها با Drag and Drop

تقریبا همه شما می‌دانید که drag and drop یا همان کشیدن و راه کردن چیست و چه کاربردی دارد. شما با استفاده از این ویژگی می‌توانید المنت‌های مختلف را در صفحه وب از یک بخش بکشید و در بخش دیگر راها کنید و به اصطلاح صفحات وب پویا‌تری بسازید.

هدف این بخش آشنا شدن شما با مبحث جالب و مقداری پیچیده Drag and Drop است. ما در این بخش از drag and drop برای مرتب‌سازی یک لیست در صفحه وب استفاده خواهیم کرد.

پروژه تب نویگیشن

تب نویگیشن‌ها یکی از کامپونتت‌های پر استفاده در صفحات وب هستند که در این بخش روش پیاده‌سازی کردن آن‌ها با استفاده از جاوا اسکریپت را به شما آموزش خواهیم داد.

پروژه اسلایدرشو

در این بخش از آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت یک اسلایدشو کامل و کاربردی قدم به قدم ایجاد می‌کنیم تا شما بتوانید با چالش‌های طراحی و ساخت اسلایدشو در پروژه‌های شخصی آشنا شوید.

پروژه بازی snake

شما با جاوا اسکریپت هم قادر به طراحی بازی هستید در این جلسه یک بازی معروف که احتمالا شما هم آن را بازی کرده‌اید را قدم به قدم پیاده میکنیم . عنوان این باز snake هست همان بازی مار معروف در گوشی‌های نوکیا :).

پروژه نوار پیشرفت آپلود فایل

چطور می‌توانیم نوار پیشرفت آپلود فایل در پروژه‌های وب خود با استفاده از جاوا اسکریپت پیاده کنیم؟ در این بخش قصد دارم روش پیاده‌سازی این موضوع را به شما آموزش دهم.

پروژه زوم تصاویر

در این بخش از آموزش پروژه محور جاوا اسکریپت، یک پروژه چالشی با عنوان زوم بر روی تصاویر داریم که پیاده‌سازی آن عملا سخت و کمی پیچیده‌است. اما ما سعی کرده‌ایم در این دوره روش پیاده‌سازی چنین موضوعی را به شکل کامل به شما آموزش دهیم.

پروژه preload و scrolltop

قطعا تا حالا وبسایت‌های را دید‌های که قبل از نمایش کامل وبسایت یک سری لودینگ به نمایش در می‌آورند یا دکمه‌ای برای اسکرول به بالا در صفحه قرار میدهند. در این بخش روش پیاده‌سازی هر کدام از این موارد را به شما آموزش خواهیم داد.

ابزار های مورد نیاز برای شرکت در این دوره

تنها ابزاری که شما برای دیدن این دوره نیاز دارید، مقدار زیادی اشتیاق به یادگیری و پیشرفت، با چاشنی اراده و اندکی تصمیم به ورود به دنیای برنامه نویسی پیشرفته است.

دیدن ادامه مطلب

سوالات متداول

پروژه‌ها واقعا کاربردی هستند؟

ما در دوره پروژه‌های جاوااسکریپت سعی کرده‌ایم‌ در کنار بحث آموزش، پروژه‌های را انتخاب کنیم که که در پروژه‌های مختلف احتمال استفاده‌ای بالای دارند تا شما در کنار یادگیری بتوانید از چیزی که شکل می‌دهید در پروژه خود استفاده کنید.

آیا پروژ‌های دیگری هم به دوره اضافه می‌شود؟

بله در طی زمان ما پروژه‌های که شما در خواست کنید و واقعا کاربردی باشند را سعی می‌کنیم در قالب‌ بخش‌های متفاوت به شکل آپدیت در اختیار شما قرار دهیم، تا با دیدن جلسات جدید بتوانید بخش‌های بیشتری از جاوااسکریپت را یاد بگیرید

این دوره مربوط به چه افرادی می‌شود؟

اگر شما جزء افرادی هستید که تازه جاوااسکریپت را در حد مقدماتی یاد گرفته‌اید و تصمیم دارید به شکل حرفه‌ای‌تر در آن فعالیت کنید و چالش‌های مختلف آن را بشناسید و یادبگیرید که به چه شکلی پروژه‌های خود را تحلیل و پیاده‌سازی کنید قطعا این دوره مربوط به شخص شما ‌می‌شود.

بخش اول
معرفی دوره
بخش پنجم
پروژه تایپوگرافی
بخش هفتم
پروژه تب نویگیشن
بخش دوازدهم
پروژه preload و scrolltop
برای دسترسی به این دوره نیاز است بصورت نقدی این دوره را خریداری کنید یا با تهیه عضویت ویژه میتوانید به آن دسترسی پیدا کنید.

قیمت دوره 109000 تومان
وضعیت دوره در حال برگزاری
زمان کل دوره 10:27:00
تعداد قسمت‌ها 63
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
4.8 از 5 رای

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آفلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم دانشی که در این راه بدست آوردم را در اختیار دیگران هم قرار بدم. 

سوالات و گفتگو‌ها

سوالات و گفتگو‌ها

اگر سوال و مشکلی یا حتی بحثی در یکی از حوزه‌های برنامه‌نویسی دارید این بخش به شما کمک ویژه‌ای خواهد کرد

دورهای پیشنهادی

مشاهده همه دوره ها
آموزش node.js

آموزش node.js

در دوره آموزش node.js ( نود جی اس ) ما سعی می‌کنیم node.js را به شکل کاربردی و مفصل و به شکل عمیق به شما آموزش دهیم

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آموزش جاوااسکریپت

آموزش جاوااسکریپت

در دوره آموزش جاوا اسکریپت (javascript) ما سعی داریم که جاوا اسکریپت را به شکل کامل از سطح مقدماتی تا پیشرفته به شما آموزش دهیم.

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آموزش جاوا اسکریپت ES7 و ES8

آموزش جاوا اسکریپت ES7 و ES8

در طی دوره آموزش جاوا اسکریپت es۷ و es۸ ما سعی داریم در چند جلسه موارد جدید از ویژگی‌های که در این ورژن از ecma script معرفی شده را به شما آموزش دهیم.

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آموزش electron.js - پروژه محور و جامع

آموزش electron.js - پروژه محور و جامع

در طی دوره آموزش electron.js (الکترون) ما سعی داریم به شکل کامل و پروژه محور کار با فریمورک electron را به شما آموزش دهیم.

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر لازم است ابتدا وارد سایت شوید
در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید