آموزش Flutter

برای دسترسی به این دوره نیاز است بصورت نقدی این دوره را خریداری کنید و این دوره بخشی از دوره های اعضای ویژه نمیباشد

تعداد شرکت کنندگان 882 نفر
قیمت دوره 139000 تومان
وضعیت دوره تکمیل شده
زمان کل دوره 30:03:58
تعداد قسمت‌ها 72
نوع دسترسی نقدی
امتیاز دوره‌
4.36 از 14 رای

آموزش فلاتر (flutter) به شما کمک می‌کند تا بتوانید به شکل جامع و پروژه محور کار با فلاتر را یاد بگیرید و برای توسعه اپلیکیشن‌های موبایلی از آن استفاده کنید.

فلاتر چیست ؟

فلاتر (flutter) یک فریمورک است که بر اساس زبان برنامه‌نویسی dart ایجاد شده است.

اگر نمی‌دانید dart چه زبانی است باید گفت که این زبان توسط توسعه‌دهندگان گوگل توسعه داده شده و در ابتدا برای جایگزینی جاوا اسکریپت معرفی شد که در نهایت این هدف به انجام نرسید بنابراین توسعه‌دهندگان هدف خود را تغییر دادند و از dart برای پیاده‌سازی فریمورکی استفاده‌ کردند که به ما کمک می‌کند تا بتوانید به سادگی برای اندروید و ios اپلیکیشن‌های مورد نظر خود را ایجاد کنیم.

با استفاده از فلاتر و ویژگی‌های که در آن وجود دارد ما می‌توانیم به سرعت یک اپلیکیشن پیشرفته آندرویدی و ios ایجاد کنیم و در اختیار دیگران قرار دهیم.

در طول آموزش فلاتر (flutter) ما سعی داریم که قدم به قدم به شکل جامع این فریمورک کاربردی را به شما آموزش دهیم.

فلاتر (flutter) یا React Native

اگر به تازگی تصمیم گرفته‌اید از ابزاری برای ایجاد اپلیکیشن برای پلتفرم‌های مختلف استفاده کنید حتما با عنوان‌های فلاتر و React Native برخورد کرده‌اید و احتمالا بین دو راهی یادگیری این دو هم قرار گرفته‌اید .

اگر شما مدت‌هاست که با جاوا اسکریپت کار می‌کنید و از کتابخانه‌ React برای طراحی وب استفاده می‌کنید قطعا به شما پیشنهاد خواهم کرد که از React Native برای ایجاد وبسایت مورد نظر خود استفاده کنید.

اما اگر اینطور نیست و تازه قدم در راه برنامه‌نویسی اپلیکیشن گذاشته‌اید پیشنهااد می‌کنیم فلاتر را تست کنید چون اگر تصمیم به یادگیری React Native بگیرید ابتدا باید کامل جاوا اسکریپت را یاد بگیرید و بعد React را که خود همین موضوع زمان بیشتری نسبت به یادگیری فلاتر را از شما طلب می‌کند.

پیش نیاز‌های آموزش فلاتر

ما در طول این دوره سعی کرده‌ایم که از زبان dart شروع کنیم بنابراین شما به هر پیش‌نیازی که واقعا نیاز باشد در طول این دوره آشنا خواهید شد.

البته یادگیری کامل‌تر dart را به شما سپرده‌ایم و این بسیار مهم است که به میزان بیشتری dart را یاد بگیرید تا بتوانید راحت‌تر از فلاتر برای ایجاد اپلیکیشن‌های مورد نظر خود استفاده کنید.

آیا آموزش فلاتر (flutter) سخت است؟

برای افرادی که هیچ دانشی از برنامه‌نویسی ندارند باید گفت بله یادگیری فلاتر به میزان قابل توجهی چالش بر انگیز است بخاطر اینکه شما در ابتدا باید با زبان برنامه‌نویسی dart آشنا شوید و در قدم بعدی به سراغ فلاتر بیایید.

اما اگر شما از قبل با زبان‌های برنامه‌نویسی مانند php یا جاوا اسکریپت یا هر زبان دیگری کار کرده باشید بسیار ساده‌تر می‌توانید فلاتر را آموزش ببینید.

بنابراین این موضوع کاملا بستگی به شخص شما و میزان دانشی که از برنامه‌نویسی دارید، دارد.

چرا فلاتر را از مجموعه راکت یاد بگیرید؟

ما در مجموعه راکت سعی داریم، شما را با فریمورکی آشنا کنیم که به شما آین اجازه را میدهد که بتوانید اپلیکیشن‌های موبایلی خود را به سادگی برای دو پلتفرم ایجاد کنید البته در ورژن جدید فلاتر شما این امکان را دارید که در کنار پلتفرم‌های موبایل برای وب هم از فلاتر استفاده کنید.

در کنار آموزش اکثر سرفصل‌های این فریمورک با مثال‌های مختلف ما سعی می‌کنیم در کل پروسه یادگیری در کنار شما باشیم و در صورت داشتن سوال یا مشکل به شما کمک کنیم تا سوالات و مشکلات خود را حل کنید.

دیدن ادامه مطلب

سوالات متداول

آیا فلاتر ارزش یادگیری دارد ؟

سوال مهمی که وجود دارد این است که آیا واقعا فلاتر ارزش این را دارد که زمان زیادی برای یادگیری آن قرار دهیم ؟ آیا در نهایت می‌توانیم با استفاده از آن اپلیکیشن ایجاد کنیم. در جواب این سوال باید گفت که گوگل برنامه‌های بسیار زیادی برای فلاتر دارد که طی توسعه فلاتر در حال مشاهده رشد چشم گیر آن هستیم .

بنابراین یادگیری فلاتر می‌تواند قطعا ارزش زمانی که برای آن قرار میدهید را داشته باشد و در نهایت شما با استفاده از فلاتر می‌توانید اپلیکیشن مورد نظر خود را برای ارائه در اختیار دیگران قرار دهید.

فلاتر برای آندروید یا ios؟

شما با استفاده از فلاتر می‌توانید برای چند پلتفرم کدنویسی کنید یعنی شما میتوانید با کدی که میزنید اپلیکیشن خود را در اندروید، آی اون اس و وب اجرا کنید و خروجی آن را در اختیار دیگران قرار دهید. از این رو است که فلاتر مورد توجه برنامه‌نویسان قرار گرفته.

آیا آموزش فلاتر وبسایت راکت کافی است ؟

ما در طی این آموزش سعی کرده‌ایم قدم به قدم موارد مختلف از فلاتر را از سطح کاملا مقدماتی شروع کنیم و تا سطوح پیشرفته به شما در قالب مثال و پروژه آموزش دهم. از این رو اعتقاد داریم که شما با دیدن این دوره بدون نیاز به مطلب خاص دیگری می‌توانید اپلیکیشن مورد نظر خود را ایجاد کنید

یادگیری فلاتر سخت است ؟

اگر تا به الان تجربه کدنویسی نداشتید باید گفت یادگیری و کار با فلاتر نسبتا سخت است و نیاز به تلاش زیاد دارد چون شما در ابتدا باید زبان دارت را یاد بگیرید و بعد به سراغ خود فلاتر بیایید. اما اگر در گذشته زبان برنامه‌نویسی دیگری را کار کرده‌اید می‌تواند گفت کار نسبتا ساده‌ای برای یادگیری فلاتر در پیش دارید چون زبان دارت بر اساس ویژگی‌های دیگر زبان‌ها همچون جاوا اسکریپت پیاده‌سازی شده است.

رایگان 11:30
09:07
برای دسترسی به این دوره نیاز است بصورت نقدی این دوره را خریداری کنید و این دوره بخشی از دوره های اعضای ویژه نمیباشد

تعداد شرکت کنندگان 882 نفر
قیمت دوره 139000 تومان
وضعیت دوره تکمیل شده
زمان کل دوره 30:03:58
تعداد قسمت‌ها 72
نوع دسترسی نقدی
امتیاز دوره‌
4.36 از 14 رای

آفلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم دانشی که در این راه بدست آوردم را در اختیار دیگران هم قرار بدم. 

سوالات و گفتگو‌ها

سوالات و گفتگو‌ها

اگر سوال و مشکلی یا حتی بحثی در یکی از حوزه‌های برنامه‌نویسی دارید این بخش به شما کمک ویژه‌ای خواهد کرد

دورهای پیشنهادی

مشاهده همه دوره ها
آموزش GraphQl

آموزش GraphQl

در دوره آموزش graphql ما سعی کرده‌ایم به شکل قدم به قدم graphql را به شکل کامل و کاربردی به شما آموزش دهیم.

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آموزش ردیس Redis

آموزش ردیس Redis

در طول دوره آموزش redis سعی داریم این دیتابیس nosql محبوب و پر کاربرد را به شکل جامع و کاربردی به شما آموزش دهیم تا در پروژ‌ها از آن استفاده کنید.

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آموزش گیت و گیت هاب

آموزش گیت و گیت هاب

در طول دوره آموزش گیت (git) سعی داریم روش کار با این بازار استثنایی را به شکل رایگان به شما آموزش دهیم تا در پروژه‌های خود از آن استفاده کنید.

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر لازم است ابتدا وارد سایت شوید
در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید