کمپ آموزش جامع React و Next

بیش از 50 ساعت آموزش کاربردی و پروژه محور React و Next به همراه منتورینگ و جلسات لایو

توضیحات بیشتر کمپ
banner
طول دوره : 4 ماه
ساعات دوره : بیش از ۵۰ ساعت
تعداد جلسات لایو : ۱۰ جلسه
تاریخ شروع دوره : 12 اسفند 1402

ویژگی دوره

محتویات کمپ

سرفصل محتوای آموزشی ( ویدیوها )
10 جلسه لایو نقشه راه و پرسش و پاسخ

در کمپ آموزشی React و Next ما با دانشجویان عزیز هر دو هفته یک بار یک جلسه آنلاین خواهیم داشت. در طول این جلسات به پرسش و پاسخ با دانشجویان عزیز حول مشکلات و مسائلی که با آن مواجه می‌شوند پرداخته خواهد شد. علاوه بر آن، برنامه‌ریزی دقیق آموزشی برای جلسات آینده نیز در هر جلسه برای دانشجویان انجام می‌شود.

ویدئوهای تمرین و حل تمرین

در این کمپ آموزشی علاوه بر ارائه محتواهای آموزشی ارزشمند، تمرین‌هایی اختصاصی برای دانشجویان کمپ طراحی و در نظر گرفته خواهد شد تا دانشجویان را با چالش‌هایی عملی که در بازار کار نیز با آنها قطعا مواجه خواهند شد، درگیر کنیم. قطعا پاسخ این تمارین و چالش‌ها نیز در جلساتی به تفصیل با دانشجویان بررسی خواهد شد تا درک مفاهیم به شکل کامل صورت پذیرد.

گروه‌بندی و انجام پروژه نهایی در قالب تیم

دانشجویان این کمپ، بعد از شبکه‌سازی با سایر افراد، اقدام به گروه بندی و تشکیل تیم خواهند کرد تا در طول مدت کمپ، بر روی پروژه‌ای که برای آن‌ها تعریف می‌گردد به صورت تیمی کار کنند. تیم‌ها تا پایان مدت زمان این کمپ آموزشی فرصت دارند تا این پروژه مشخص شده را به اتمام برسانند و در نهایت در جلساتی اقدام به ارائه آن به مدرس و مربیان خود خواهند کرد. با داوری بین تیم های مختلف و پروژه‌های انجام شده، در نهایت به تیمی که پروژه انجام شده آن‌ها بیشترین کیفیت را از نظر معیارهای داوری، نسبت به سایر تیم‌ها دارا بود، جوایزی تعلق خواهد گرفت.

شبکه‌سازی و معرفی به بازار کار

در این کمپ آموزشی، علیرغم غیرحضوری بودن، امکاناتی را برای شبکه سازی و ایجاد ارتباطات هدفمند و سودبخش بین افراد و شرکت کنندگان این کمپ فراهم خواهیم کرد تا در پایان، دوستان جدید و متخصصی همچون خودتان داشته باشد تا پا در مسیر اقدامات و پروژه‌هایی بزرگ با دوستان جدید خود بگذارید.

هدایای کمپ

ویدیو معرفی

توضیحات

در تصمیم گیری راجع به اینکه شما به عنوان توسعه دهنده Front-end از بین فریمورک‌ها و کتابخانه‌های محبوب و مطرح، کدام یک را برای یادگیری و استفاده در پروژه‌هایتان استفاده کنید؛ عوامل مختلفی می تواند تاثیرگذار باشد.

 اما اگر بخواهید بر اساس میزان محبوبیت و بزرگی جامعه کاربری و تقاضا در بازار کار؛ (چه بازار کار ایران و چه خارج از ایران) یک کدام را انتخاب کنید بدون هیچ تردیدی می‌توان گفت React بهترین انتخاب است.

همچنین این روزها شاهد این هستیم که بیشتر از هر زمانی در موقعیت های شغلی عنوان Next هم در کنار React دیده می‌شود و بی‌راه نیست که بگوییم یادگیری Next هم بر هر توسعه دهنده React واجب است!

هر چند متخصص شدن در React کار چندان راحتی نیست و نیاز به یادگیری مستمر دارد، اما می‌توان گفت در صورت پشت سر گذاشتن تمام مسیر و رسیدن به حد مطلوبی از تخصص و تسلط، به احتمال خیلی زیاد آینده کاری خوبی در انتظار شما خواهد بود و چه بسا به جای اینکه شما به دنبال کار باشید؛ بازار کار به دنبال شما بیاید و شما مجبور به انتخاب بین فرصت های مختلف باشید!

چرا راکت کمپ React و Next ؟

می‌توان به جرات گفت ارزشمندترین منبع محدود و کمیاب هر انسانی زمانش است و امروزه استفاده درست و بهینه از این منبع ارزشمند از هر چیزی مهم‌تر است.

اصلی‌ترین و مهم‌ترین هدف ما در کمپ آموزشی React و Next و مهم‌ترین ارزشی که در این کمپ ارائه می‌کنیم هم چیزی نیست جز صرفه‌جویی در زمان!

در این کمپ ما به لحاظ محتوایی، آموزشی جامع و تخصصی در اختیار دانشجویان قرار می‌دهیم که شامل تمامی دوره‌های مسیر یادگیری React سایت راکت ( و همچنین دوره‌های پیش نیاز این کمپ به عنوان هدیه!) می شود.

موضوع مهم این است که به لطف اینترنت شما می‌توانید با کمی جستجو هر محتوایی را پیدا کرده و خودتان شروع به یادگیری کنید؛ اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که خودتان به تنهایی باید چه مقدار از زمان خود را صرف یادگیری و آزمون و خطا کنید تا به جایگاه مدنظرتان در بازار کار دست یابید؟!

چیزی که در کمپ React و Next راکت از اهمیت بالاتری به نسبت محتوای آن برخوردار است، ساختار منتورمحور و تجربه محور آن است که در ساختاری از قبل طراحی شده و فشرده به شما کمک خواهد کرد مسیری را که خودتان به تنهایی ممکن است در مدت زیادی طی کنید؛ در زمانی بسیار کوتاه‌تر طی کرده و هر چه سریع‌تر به درجه تخصص و کسب درآمد از بازار کار برسید.

پیش نیازهای شرکت در کمپ

سطح این کمپ مبتدی نیست و مهم‌ترین پیش نیازهای این کمپ آشنایی کافی با HTML، CSS و همچنین زبان جاوااسکریپت می‌باشد. هر چند هدایایی که برای این کمپ در نظر گرفته شده شامل دوره‌های پیش نیاز می‌باشد اما این دوره‌ها بیشتر مناسب افرادی است که از قبل آشنایی اولیه‌ای با این مباحث داشته و این دوره‌های هدیه صرفا ابزار کمکی و مکملی هستند برای آمادگی بهتر جهت شروع پرقدرت در کمپ!

این دوره برای چه کسانی مناسب

هست؟

افرادی که قصد دارند به روش درست و اصولی React یاد بگیرند و با جاوا اسکریپت آشنایی دارند

افرادی که به دنبال چالش و یادگیری هستند

افرادی که مایل به شبکه سازی و ایجاد ارتباط با افراد متخصص و یا علاقمند در این حوزه هستند

این دوره برای چه کسانی مناسب

نیست؟

افرادی که جاوااسکریپت را برادر کوچک جاوا می دانند!

افرادی که از یادگیری و مواجهه با چالش‌های جدید فراری هستند

افراد ناآشنا با جاوا اسکریپت و مبانی طراحی وب

سوالات متداول

+
کمپ به چه شکلی برگزار می شود؟
+
آیا کمپ React و Next پیش نیاز دارد؟
+
آیا React ارزش یادگیری دارد؟
+
آیا حضور در کمپ راکت ساده است؟
+
آیا این کمپ برای یادگیری React کافی است؟
+
آیا با شرکت در کمپ React راکت می توانم به بازار کار ورود کنم؟
+
پس از گذراندن این کمپ چه توقعی از خودم می توانم داشته باشم؟
+
جلسات لایو در چه روز و ساعتی برگزار می ‌شوند؟

مدرسین و منتور های کمپ

حسام موسوی
حسام موسوی مدرس دوره
امیرحسین عبدالله زاده
امیرحسین عبدالله زاده منتور دوره

درخواست مشاوره و ثبت نام

برای تماس، لطفا یک شماره موبایل معتبر در "ایران" وارد کنید