آموزش Livewire

برای دسترسی به این دوره نیاز است بصورت نقدی این دوره را خریداری کنید یا با تهیه عضویت ویژه میتوانید به آن دسترسی پیدا کنید.

قیمت دوره 125000 تومان
وضعیت دوره تکمیل شده
زمان کل دوره 10:10:06
تعداد قسمت‌ها 61
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
4.64 از 42 رای

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه

livewire یک فریمورک full-stack برای لاراول است که به شما کمک می‌کند اپلیکیشن‌های لاراولی خود را با امکانات دیوانه کننده livewire به شکل یک اپلیکیشن مدرن ایجاد کنید. در دوره آموزش livewire ما سعی ‌می‌کنیم قدم به قدم و به شکل جامع شما را با آن آشنا کنیم.

livewire چیست ؟

همانطور که در ابتدا مطرح کردیم، livewire یک فریمورک full-stack مربوط به لاراول است. معنی این حرف، این است که شما می‌توانید frontend و backend خود را به شکل یکارچه و مدرن با livewire پیاده‌سازی کنید.

اجازه دهید با مثال نحوه کار livewire را به شما توضیح دهم. فرض کنید فرمی برای ثبت‌نام دارید، livewire به شما کمک می‌کند به شکل real-time فیلد‌های سمت frontend خود را اعتبارسنجی کنید اما این عتبارسنجی توسط سمت backend یعنی لاراول انجام می‌شود ولی در عین حال، حالتی real-time دارد

مقداری روش کار این حالت گیج‌کننده‌است اما در قالب دوره آموزش livewire کامل به این مسائل خواهیم پرداخت.

چرا باید livewire یاد بگیریم ؟

زمان زیادی از معرفی نسخه یک livewire نمی‌گذرد که با استقبال خیلی عالی توسعه‌دهندگان لاراول مواجه شده است و خیلی سریع ورژن دو خود را ارائه کرده است.

livewire به شما کمک ‌می‌کند بدون آن که خودتان را درگیر api نویسی برای ارتباط برقرار کردن با کتابخانه‌های جاوا اسکریپتی مثل vuejs یا reactjs کنید خیلی راحت ظاهر اپلیکیشن‌ خود در frontend را همچون vuejs و reactjs در بیاورید و در عین حال نیازی به api نویسی نداشته باشید.

در طی دوره آموزش livewire ما سعی می‌کنیم پتانسیل بالای livewire را به شما نمایش دهیم. تا کامل متوجه عملکرد عالی آن شوید.

livewire هم frontend و هم backend

livewire یک فریمورک fullstack مربوط به laravel است. fullstack به این معنی که هم بخش frontend را پوشش می‌دهد و هم backend . این دو بخش به شکل یک پارچه‌ای در livewire عمل می‌کنند.

برای مثال شما در بخش frontend می‌خواهید مشخص کنید با کلیک کردن بر روی یک المنت در سمت سرور چیزی ذخیره سازی شود.

با استفاده از vue و react شما نیاز دارید که به api لاراول برای انجام اینکار درخواست ارسال کنید اما در livewire این کار به سادگی اضافه کردن یک متد است .

حالا در این دوره به شکل کامل با این مسائل آشنا خواهید شد.

برا آموزش livewire باید چه چیزهایی را بدانیم؟

برای اینکه بتوانید دوره آموزش livewire را مشاهده کنید و به شکل کامل از محتوای آن بهره‌مند شوید نیاز است قبل از شروع شما با لاراول آشنا باشید.

برای آموزش لاراول می‌توانید از چارت آموزش لاراول در سایت راکت استفاده کنید.

همچنین اگر مایل هستید در بخش frontend هم به شکل حرفه‌ای‌تری کار کنید نیاز هست مقداری با جاو‌ا‌ اسکریپت آشنا باشید البته آشنا نبودن با آن هم مشکل خاصی برای مشاهده این دوره برای شما به وجود نخواهد آورد.

اگر مایل به یادگیری جاوا اسکریپت هستید می‌توانید از چارت‌ مهارت آموزش جاوا اسکریپت آن را فرا بگیرید.

سرفصل‌های دوره آموزش livewire

معرفی livewire

در این بخش از دوره آموزش livewire در مورد اینکه livewire چیست ؟ چرا باید livewire را یاد بگیریم ؟ در چه پروژه‌های می‌توان از livewire استفاده کرد و پیش‌نیاز‌های livewire چیست صحبت خواهم کرد.

آشنایی ابتدایی با livewire

در بخش از دوره آموزش livewire روش نصب livewire را در ابتدا یاد میگیرید و بعد اولین کامپونتت را ایجاد خواهید کرد و نهایت با دستورات مختلف artisan آن آشنا می‌شوید.

کامپونتت‌ها

کل اپلیکیشن livewire از کامپونتت‌های مختلف تشکل می‌شود، در این بخش در مود موارد مختلف ایجاد کامپونتت‌ها، ارسال پارامتر به کامپونتت‌‌ها‌، ایجاد کامپونتت‌های تمام صفحه، پیاده‌‌سازی route model binding و layout بندی در livewire آشنا خواهم کرد.

ارتباطات در کامپونتت‌ها

در این بخش از آموزش livewire در مورد نحوه ارتباط برقرار کردن frontend و backend توضیح خواهم داد و میبینید که چطور میتوانم اطلاعاتی را از سمت سرور در frontend با استفاده از livewire به نمایش در بیاوریم.

موارد پیشرفته

مثال و مطالب پیشرفته‌ای در مورد livewire وجود دارد که در این بخش قصد دارم مورد این موارد صحبت کنم و روش استفاده از آن‌ها را به شما قدم به قدم آموزش دهم.

اعتبارسنجی فرم‌ها

در این بخش روش اعتبارسنجی فرم‌ها در livewire را به شما آموزش می‌دهم، شما می‌توانید در livewire به شکل خیلی راحتر عتبارسنجی real-time را پیاده‌سازی کنید.

آپلود و دانلود فایل‌ها

روش آپلود و دانلود فایل‌ها مسائل بعدی هستند که می‌توانند در ایجاد اپلیکیشن پیشرفته‌تر در livewire به ما کمک کنند.

در این بخش به شکل کامل شما را با این مسائل پیشرفته آشنا خواهم کرد.

و ...

البته سرفصل‌های دیگری هم در این دوره خواهد بود که در لیست قسمت‌ها می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

دیدن ادامه مطلب
بخش اول
معرفی livewire
بخش دوم
آشنایی ابتدایی با livewire
بخش پنجم
اعتبارسنجی اطلاعات در فرم‌ها
بخش دوازدهم
پروژه : پیاده‌سازی چت روم
رایگان 03:50
62
نمایش لیست پیام‌های چت روم
انتشار :‌ 19 ساعت آینده 10:55
63
راه اندازی کردن websocket
انتشار :‌ 22 ساعت آینده 14:03
64
Broadcast کردن لیست روم‌‌ها
انتشار :‌ 2 روز آینده 09:46
65
Broadcast کردن پیام‌ها
انتشار :‌ 2 روز آینده 17:46
66
نمایش لیست کاربران یک چت روم
انتشار :‌ 3 روز آینده 18:56
67
سخن پایانی
انتشار :‌ 3 روز آینده 03:46
برای دسترسی به این دوره نیاز است بصورت نقدی این دوره را خریداری کنید یا با تهیه عضویت ویژه میتوانید به آن دسترسی پیدا کنید.

قیمت دوره 125000 تومان
وضعیت دوره تکمیل شده
زمان کل دوره 10:10:06
تعداد قسمت‌ها 61
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
4.64 از 42 رای

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
با خرید این دوره یک کد تخفیف ۱۵ درصدی برای تهیه هاست و سرویس‌های دیگر از ایران سرور دریافت خواهید کرد.
نیاز به توضیح بیشتر داری؟
آفلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم دانشی که در این راه بدست آوردم را در اختیار دیگران هم قرار بدم. 

سوالات و گفتگو‌ها

سوالات و گفتگو‌ها

اگر سوال و مشکلی یا حتی بحثی در یکی از حوزه‌های برنامه‌نویسی دارید این بخش به شما کمک ویژه‌ای خواهد کرد

دورهای پیشنهادی

مشاهده همه دوره ها
آموزش لاراول

آموزش لاراول

فریمورک لاراول یکی از محبوبترین و بهترین فریمورک های حال حاضر برای زبان php می باشد، آموزش لاراول راکت می‌تواند به شکل رایگان به شما لاراول را آموزش د...

ساخت Api با Laravel و GraphQl

ساخت Api با Laravel و GraphQl

در دوره آموزش graphql در لاراول ما سعی داریم روش استفاده از graphql را به شکل کامل در لاراول ( laravel ) به شما آموزش دهیم.

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آشنایی با امکانات جدید لاراول 5.4

آشنایی با امکانات جدید لاراول 5.4

در همین ابتدای این دوره باید بگم کسانی میتونن این دوره رو مشاهده کنند که با لاراول آشنا باشن پس اگر هنوز نمی دونید که لاراول چطور کار میکنه ، لطف ابتد...

آشنایی با امکانات جدید لاراول 5.3

آشنایی با امکانات جدید لاراول 5.3

لاراول ۵.۳ بزودی به طور رسمی ارائه میشه اما نسخه develop اون چند وقتی میشه که در اختیار کاربران قرار گرفته در این دوره آموزشی سعی میکنیم که امکانات و...

دسترسی رایگان برای اعضای ویژه

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال نظر لازم است ابتدا وارد سایت شوید
در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید