آموزش Livewire

تعداد شرکت کنندگان 147 نفر
قیمت دوره 190,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 10:10:06
تعداد قسمت‌ها 67
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.71 از 68 رای

عضو ویژه شوید و به شکل آنلاین و رایگان مشاهده کنید یا نقدی خریداری کنید تا بتوانید دانلود کنید.
زیرنویس فارسی برای ناشنوایان
دسترسی رایگان برای اعضای ویژه

livewire یک فریمورک full-stack برای لاراول است که به شما کمک می‌کند اپلیکیشن‌های لاراولی خود را با امکانات دیوانه کننده livewire به شکل یک اپلیکیشن مدرن ایجاد کنید. در دوره آموزش livewire ما سعی ‌می‌کنیم قدم به قدم و به شکل جامع شما را با آن آشنا کنیم.

livewire چیست ؟

همانطور که در ابتدا مطرح کردیم، livewire یک فریمورک full-stack مربوط به لاراول است. معنی این حرف، این است که شما می‌توانید frontend و backend خود را به شکل یکارچه و مدرن با livewire پیاده‌سازی کنید.

اجازه دهید با مثال نحوه کار livewire را به شما توضیح دهم. فرض کنید فرمی برای ثبت‌نام دارید، livewire به شما کمک می‌کند به شکل real-time فیلد‌های سمت frontend خود را اعتبارسنجی کنید اما این عتبارسنجی توسط سمت backend یعنی لاراول انجام می‌شود ولی در عین حال، حالتی real-time دارد

مقداری روش کار این حالت گیج‌کننده‌است اما در قالب دوره آموزش livewire کامل به این مسائل خواهیم پرداخت.

چرا باید livewire یاد بگیریم ؟

زمان زیادی از معرفی نسخه یک livewire نمی‌گذرد که با استقبال خیلی عالی توسعه‌دهندگان لاراول مواجه شده است و خیلی سریع ورژن دو خود را ارائه کرده است.

livewire به شما کمک ‌می‌کند بدون آن که خودتان را درگیر api نویسی برای ارتباط برقرار کردن با کتابخانه‌های جاوا اسکریپتی مثل vuejs یا reactjs کنید خیلی راحت ظاهر اپلیکیشن‌ خود در frontend را همچون vuejs و reactjs در بیاورید و در عین حال نیازی به api نویسی نداشته باشید.

در طی دوره آموزش livewire ما سعی می‌کنیم پتانسیل بالای livewire را به شما نمایش دهیم. تا کامل متوجه عملکرد عالی آن شوید.

livewire هم frontend و هم backend

livewire یک فریمورک fullstack مربوط به laravel است. fullstack به این معنی که هم بخش frontend را پوشش می‌دهد و هم backend . این دو بخش به شکل یک پارچه‌ای در livewire عمل می‌کنند.

برای مثال شما در بخش frontend می‌خواهید مشخص کنید با کلیک کردن بر روی یک المنت در سمت سرور چیزی ذخیره سازی شود.

با استفاده از vue و react شما نیاز دارید که به api لاراول برای انجام اینکار درخواست ارسال کنید اما در livewire این کار به سادگی اضافه کردن یک متد است .

حالا در این دوره به شکل کامل با این مسائل آشنا خواهید شد.

برا آموزش livewire باید چه چیزهایی را بدانیم؟

برای اینکه بتوانید دوره آموزش livewire را مشاهده کنید و به شکل کامل از محتوای آن بهره‌مند شوید نیاز است قبل از شروع شما با لاراول آشنا باشید.

برای آموزش لاراول می‌توانید از چارت آموزش لاراول در سایت راکت استفاده کنید.

همچنین اگر مایل هستید در بخش frontend هم به شکل حرفه‌ای‌تری کار کنید نیاز هست مقداری با جاو‌ا‌ اسکریپت آشنا باشید البته آشنا نبودن با آن هم مشکل خاصی برای مشاهده این دوره برای شما به وجود نخواهد آورد.

اگر مایل به یادگیری جاوا اسکریپت هستید می‌توانید از چارت‌ مهارت آموزش جاوا اسکریپت آن را فرا بگیرید.

سرفصل‌های دوره آموزش livewire

معرفی livewire

در این بخش از دوره آموزش livewire در مورد اینکه livewire چیست ؟ چرا باید livewire را یاد بگیریم ؟ در چه پروژه‌های می‌توان از livewire استفاده کرد و پیش‌نیاز‌های livewire چیست صحبت خواهم کرد.

آشنایی ابتدایی با livewire

در بخش از دوره آموزش livewire روش نصب livewire را در ابتدا یاد میگیرید و بعد اولین کامپونتت را ایجاد خواهید کرد و نهایت با دستورات مختلف artisan آن آشنا می‌شوید.

کامپونتت‌ها

کل اپلیکیشن livewire از کامپونتت‌های مختلف تشکل می‌شود، در این بخش در مود موارد مختلف ایجاد کامپونتت‌ها، ارسال پارامتر به کامپونتت‌‌ها‌، ایجاد کامپونتت‌های تمام صفحه، پیاده‌‌سازی route model binding و layout بندی در livewire آشنا خواهم کرد.

ارتباطات در کامپونتت‌ها

در این بخش از آموزش livewire در مورد نحوه ارتباط برقرار کردن frontend و backend توضیح خواهم داد و میبینید که چطور میتوانم اطلاعاتی را از سمت سرور در frontend با استفاده از livewire به نمایش در بیاوریم.

موارد پیشرفته

مثال و مطالب پیشرفته‌ای در مورد livewire وجود دارد که در این بخش قصد دارم مورد این موارد صحبت کنم و روش استفاده از آن‌ها را به شما قدم به قدم آموزش دهم.

اعتبارسنجی فرم‌ها

در این بخش روش اعتبارسنجی فرم‌ها در livewire را به شما آموزش می‌دهم، شما می‌توانید در livewire به شکل خیلی راحتر عتبارسنجی real-time را پیاده‌سازی کنید.

آپلود و دانلود فایل‌ها

روش آپلود و دانلود فایل‌ها مسائل بعدی هستند که می‌توانند در ایجاد اپلیکیشن پیشرفته‌تر در livewire به ما کمک کنند.

در این بخش به شکل کامل شما را با این مسائل پیشرفته آشنا خواهم کرد.

و ...

البته سرفصل‌های دیگری هم در این دوره خواهد بود که در لیست قسمت‌ها می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

مشاهده ادامه مطلب

سوالات متداول

آیا یادگیری livewire آسان است؟

بله، یادگیری livewire در صورتی که شما بر لاراول تسلط داشته باشید اصلا کار سختی نیست و با مشاهده دوره آموزش livewire می‌توانید به سادگی آن را فرا بگیرید

آیا یادگیری livewire الزامیست ؟

خیر یادگیری کار با livewire الزامی نیست اما اگر جز برنامه‌نویسان لاراول محسوب می‌شوید و قصد دارید در این فریمورک به شکل پیشرفته و بهتری کار کنید آشنایی با livewire می تواند به شما کمک کند به شکل پیشرفته‌تری پروژه های خود را پیاده سازی کنید.

چقدر زمان لازم است تا livewire یاد بگیرم؟

زمان شخصی وجود ندارد اما اگر شما بر مباحث لاراول مسلط باشید و همچنین درک مناسبی از جاوااسکریپت داشته باشید می‌توانید به سادگی در زمان بسیار کوتاهی کار با livewire را یاد بگیرید و شروع به استفاده از آن کنید.

پیش‌نیاز‌های یادگیری livewire ؟

برای آنکه بتوانید دوره آموزش livewire را مشاهده کنید باید با لاراول آشنا باشید و درک مناسبی از جاوااسکریپت داشته باشید تنها در این صورت است که می‌توانید دوره آموزش livewire را به شکل کامل مشاهده کنید و کار با آن را یاد بگیرید.

آیا با دوره راکت می‌توان livewire را یاد گرفت ؟

ما در قالب این دوره سعی کرده‌ایم به شکل کامل و مفصل روش کار با فریمورک livewire را به شما آموزش دهیم و مطمئن هستیم که شما با مشاهده این دوره می‌توانید به شکل کامل با این فریمورک لاراولی آشنا شده و در پروژه بعدی خود از آن استفاده کنید.

گارانتی بازگشت وجه

برای آنکه به شما اطمینان دهیم، که ما از محتوای دوره‌های خود ۱۰۰ درصد مطمئن هستیم، برای این دوره گارانتی بازگشت وجه قرار داده‌ایم و این به این معنی است که اگر شما محتوای این دوره را به شکل کامل مشاهده کنید، اما نتیجه‌ای که به شما قول دادیم را دریافت نکنید ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی شما را برگشت خواهیم زد.

ما در تلاشیم کیفیت کار خود را هر روز بهتر از روز قبل کنیم و آموزش‌های را در اختیار شما قرار دهیم که لایقشان هستید.

مراحل گارانتی بازگشت وجه
۱
تهیه دوره از راکت
۲
مشاهده کامل دوره و انجام دادن تمرین‌ها
۳
در صورت عدم رضایت در پایان تنها کافیه که با ما تماس بگیرید
۴
بازگشت وجه به شما
گواهی پایان دوره
گواهی پایان دوره (گواهی مشاهده آنلاین)
دوره را به شکل آنلاین و کامل مشاهده کنید.
این گواهی رایگان است و تنها با مشاهده کامل دوره برای شما فعال می‌شود.

توجه مهم : در صورتی که نیاز دارید توضیحات بیشتری در مورد گواهی پایان دوره راکت کسب کنید، وارد صفحه "گواهی پایان دوره راکت چیست؟" شوید، توضیحات تکمیلی در این صفحه وجود دارد که برای درک بهتر گواهی پایان دوره به شما کمک خواهد کرد.

جلسات دوره
معرفی livewire
آشنایی ابتدایی با livewire
کامپونِنت‌ها
کار با فرم‌ها
اعتبارسنجی اطلاعات در فرم‌ها
موارد اساسی
چرخه زندگی کامپونِنت‌ها
کار با eventها
آپلود فایل
موارد پیشرفته
پیاده‌سازی spa با turbolink
پروژه : پیاده‌سازی چت روم

دیدگاه‌ها و پرسش‌ها

برای ارسال دیدگاه لازم است، ابتدا وارد سایت شوید.

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

در حال دریافت نظرات از سرور، لطفا منتظر بمانید

تعداد شرکت کنندگان 147 نفر
قیمت دوره 190,000 تومان
وضعیت دوره تکمیل ضبط
زمان کل دوره 10:10:06
تعداد قسمت‌ها 67
نوع دسترسی نقدی یا عضویت ویژه
امتیاز دوره‌
خیلی بد
بد
متوسط
خوب
عالی
4.71 از 68 رای

عضو ویژه شوید و به شکل آنلاین و رایگان مشاهده کنید یا نقدی خریداری کنید تا بتوانید دانلود کنید.
زیرنویس فارسی برای ناشنوایان
دسترسی رایگان برای اعضای ویژه
آفلاین
user-avatar
مدرس دوره حسام موسوی

اول داستان، طراح گرافیک بودم و ۲ سالی به عنوان طراح مشغول بودم، بعد به برنامه‌نویسی علاقمند شدم و الان بیشتر از ۱۰ ساله که عاشق کدزنی و چالش‌های پروژه‌های مختلفم. به تدریس علاقه خاصی دارم و دوست دارم...

مشاهده پروفایل حسام موسوی

گفتگو‌ برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن وارد شو